Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babat hany hetesen...

Masodik babat hany hetesen ereztetek eloszor?

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek aggodni. Az elso babamat mar 16 hetesen ereztem, mindenki azt mondja hogy a masodikat elobb erzi az ember. Hat mi mar elhagytuk a 16. hetet es meg mindig nem erzem. E melle meg jon az az erzes melyen legbelul, hogy en mar nem fogok szulni. Gyakran almodom es olyankor mindig csak egy gyermekem van es nem almomban sohasem vagyok terhes. Ne gondoljatok hogy azert mert nem akarom a masodik babat, mert nagyon is szeretnem. Szerintetek sem vagyok normalis? Mi lehet ez a furi erzes?
2011. okt. 17. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőt 18 hetesen éreztem, a másodiknál az első igazán erős mozdulatit éppen a 15. hét betöltésekor.

Előtte is éreztem már hogy "kapirgál", de az gyenge érzés volt, szinte hasonló a bélmozgáshoz.


Hol tapad a lepényed, nem elől véletlenül? Mert pl akkor simán lehet hogy később érzed mint az elsőnél.


Szerintem az a helyzet,hoyg annyira várod már hogy érezd a mozgását hogy azért álmodsz ilyeneket!


De szerintem motmár hamarosan érezni fogod.


Próbáld ki pl hoyg pl egy hajtós, nehéz nap után este leülsz félig ülő félig fekvő pózban egy kanapéra vagy foltelbe, és csak vársz...


Minden jót!

2011. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19 hetesen.
2011. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaszoltatok. Nem tudom hogy hol tapad a lepeny. Minden este ellazulok es nagyon erosen koncentralok ra hogy erezzem, de semmi. Igazad lehet kedves elso, lehet hogy nagyon akarom es pont ezert nem erzem.
2011. okt. 17. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Határozottan semmivel össze nem téveszthetően pont a 14. héten éreztem a második babámat. A lányomat 18 hetesen.


Egy gyönyörű 2 éves és egy 27 hetes magzat anyukája

2011. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A másodikat 15-16 hetesen éreztem össze nem téveszthetően.
2011. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyanígy voltam a második babámmal,18 hetesen még nem éreztem,elmentem orvoshoz és ő megnyugtatott,hogy nincs semmi baj:)Aztán rá pár napra már egyértelmű volt a picurim rugdosása!Most a harmadik babámat várom,és most is csak a 18.héten kezdtem el érezni.Ne aggódj:)Nem lesz semmi baj:)További boldog babavárást!
2011. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 14. héten már éreztem, még védőnő sem hitte el. De most a másodiknál igen erős bélmozgásaim voltak folyamatosan, és nem tudtam,hogy mikor lehet a baba, mert ugye az elején még olyan érzés, mint a bélmozgás, mert olyan kicsi. Aztán a 18. héten már erőteljesen éreztem,és akkor már biztos voltam benne, hogy ő az. Most 21 hetes vagyok, de már látszik is mikor mozog a hasam. Ne izgulj, és türelem! Boldog babavárást!
2011. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt a 20. hét környékén éreztem először, most a másodikat magam is alig hittem el de a 13.héten már éreztem, és azóta is nagyon aktív.
2011. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!