Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul vagyok az elevittöl...

Rosszul vagyok az elevittöl mit tanácsoltok melyik magzatvédöt szedjem?

Figyelt kérdés
Az elevittöl hányingerem volt nagyon!!!! A maternát szedtem 7 éve de azt már nem lehet kapni mit tegyek!!!??? 10 hónapos vagyok!!!!
2011. okt. 17. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
gravida
2011. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Először én is az elevittel kezdtem, aztán váltottam a gravidára. Szerintem jobb
2011. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ugy erted 10 HETES :D :D

Magyarorszagon ezeket lehet kapni:

Centrum Materna A-tól Z-ig filmtabletta

Elevit Pronatal filmtabletta

Eurovit kismama étrendkiegészítő kapszula

Femibion 800 folsav+metafolin tabletta (várandós anyukáknak a terhesség 12. hetéig)

Femibion 400 folsav+metafolin+DHA tabletta (a terhesség

13. hetétől a szoptatás végéig)

Folsav 200 tabletta

Gravida filmtabletta

Pregnavit kapszula

HIPP Natal

2011. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen 10 hét!!!!! :-) A maternát hol lehet kapni???
2011. okt. 17. 14:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárakban.Beütöd a Google-ba(tudod,a barátod)-én is ezt tettem most-és még az árát is kiadja(2668 ft/30 db)
2011. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell tapasztalnod!

Most itt mindenki le fogja írni,hogy neki mi vált be, és hoyg ez meg az milyen jó, de nem tudhatod hoyg te melyiket birod.


Pl én a Gravidától úgy hánytam,mintha kötelező lett volna, függetlenül attól hoyg melyik napszakban és hoyg étkezés előtt-közben-vagy után vettem be. Próbáltam mindenhogy - mert nem akartam hoyg kidobott pénz legyen az ablakon,de sajnos hánytam tőle. De legalább a bőröm szép volt.


Az Elevitet tudtam szedni, de attól meg nagyon-nagyon pattanásos lettem és borzasztó székrekedés és farkas étvágyat csinált.


Mostmár inkább semmit nem szedek.

2011. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

14:24-es vagyok.

Azt kifelejtettem,hoyg a Hipp Natal-ra is sokan esküsznek,de pl öklendezek tőőle, mert annyira rosz nekem az íze. De más meg szereti.

2011. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne szedj semmit. Nekem azt mondta a doki, hogy 1 doboz Elevit épp elég lesz, illetve van-e panaszom. Mikor mondtam, hogy szorulásom van, mióta szedem, akkor azt mondta, azonnal hagyjam abba. A baba 4 kilósan, makk egészségesen született.
2011. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A gyogyszertárban azt mondják már nem lehet sehol kapni!!!!! :-( Most akkor átvágtak???
2011. okt. 17. 14:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elevitet én is rendszeresen kihánytam.

A puritans.com-ról rendelek magamnak kismama vitamint, és még szállítással, vámmal együtt is barátibb az ára, mint bárminek, és az orvosom szerint is jó, csak ajánlani tudom!

2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!