Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek fogant baba ugy...

Valakinek fogant baba ugy hogy ovszerrel védekezett?

Figyelt kérdés
mármint olcso ovszerrel védekezünk és félek nehogy "olcso husnak hig a leve" modszerrel járjunk!vagy mind egyformák csak a nevük más???meg teherbe lehet esni melette?
2011. okt. 17. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs 100%-os védekezés. Valaki óvszer, valaki gyógyszer, valaki spirál stb. mellett esett teherbe. Mindenre volt már példa, sajnos nincs biztos módszer.

De ha védekeztek, akkor már tesztek a nem kívánt terhesség ellen, és jó eséllyel nem is leszel terhes. Ha úgy látod lyukas volt, kiszakadt, akkor szerezz be 72 órás tablettát.

Nem tudom milyen óvszert használtok, ha nem a piac legsötétebb fenegyerekétől szerzitek, akkor kicsi az esélye, hogy nem lesz megfelelő.

2011. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi egyszer a legdrágább gumival védekeztünk de nekünk nem lyukadt ki/ az még a kisebb gond lett volna/ Hanem nem találtuk, de tényleg nem. Felforgattunk mindent és a férjem azt mondta hogy tuti hogy bennem maradt. Háát gondolhatod. Egy gyermekes édesanyának egy ilyen panasszal elmenni a nőgyógyászhoz, mint egy 16 éves szűzlány aki nem tudja rendesen felhúzni a párjára a gumit.... Na addig küszködtem és guggoltam és matattam magamban hogy nagy nehezen elértem de valahol mélyen rendesen rám volt tapadva. Rettenetes élmény volt, de volt hogy már kiszakadt meg ilyenek utána mindig esemény utáni jött, de a férjem unokatesója azt is beszedte és terhes maradt aztán mentek fűhöz fához hogy nem lesz e baba a gyereknek.... Tényleg nincs biztos módszer.
2011. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a párommal mindig óvszerrel védekeztünk. Nem lyukadt ki nem csináltuk nélküle,nem maradt bennem. 2012 novemberében ám mégis terhes lettem. Abortusz lett a vége. 1hónapig húztuk a dolgot,hátha tudunk megoldást találni,hogy ne keljen mennie a kicsikémnek,de nem taláátunk megoldást. Később kiderült,hogy kisebb fejlődési rendellenessége volt,sokkal kisebb volt mint amekkorának kellett volna lennie. :( Eltelt egy kis idő a műtét óta,de azóta sokszor veszekk be altatót,stresszolldót. Rámjön egy sírógörcs a semmitől,és unndorodom magamtól azóta. Biztos vagyok benne,hogy nem szeretnék gyereket. Úgy érzem nem tudnék jó anyja lenni annak akit már elterveznék,hogy jöjjön. Egy nap megkérdezné tőlem- Anya nekem miért nincs tesóm?!

és mit válaszolnék?... nyílván nem mondanám ki,de tudnám,hogy lehetne egy nővéred,de én miattam ő nem létezik. Ezért javaslom a gumi,f.gátló módszer védekezést. Sok sikert!

2013. febr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!