Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx 2111,19 hetesen? Sikerult...

Cx 2111,19 hetesen? Sikerult valameddig hiznutok meg par hetet?

Figyelt kérdés
mert sajnos nekem nem,de nem is tudodm magam tul tenni rajta.nembirom feldolgozni miert pont en...
2011. okt. 18. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
huznotok az idot akartam irni
2011. okt. 18. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Húú.. ez még nagyon korai. De nem tehetsz róla, ne vádold magad semmiképpen!!! Nyugodtnak kell maradnod és pihenj annyit, amennyit csak tudsz! Szedj terhes vitamint, magne b6-ot 3*2t. Nem a legrosszabb, de nagyon korán nyílsz.

Kitartás! Doki mit mond?

2011. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet felre ertettuk egymast de elveteltem!!!
2011. okt. 18. 22:24
 4/9 A kérdező kommentje:
csak arra lennek kivancsi hogy sikerult e valakinek ilyen fiatal terhesseget megmenteni?cx2111-el
2011. okt. 18. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, Hollandiában egy ismerősömnél sem maradt meg a baba, pedig várta.Egy müncheni kocsmáros csaj babája megmaradt, de két nap múlva már megint ott bulizott.Ez egy sajnálatos, borzalmas dolog, bele se merek gondolni, de arra ne gondolj, h miért pont én.Senki ne élje át ezt és biztos veled sem direkt csinálta a Sors/Isten, ki miben hisz. Sok erőt kívánok!
2011. okt. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tudok egy lányról, 4 éve történt vele a dolog, ő is korán nyílt, 24 hetes volt, a baba sajnos nem maradt életben. :(

Nekem "csak" a 12. héten volt vetélésem, de azt sem kívánom senkinek. Fogalmam sincs, min mehetsz most keresztül. Ami viszont biztos, kell időt hagyni a gyásznak, kell sokat sírni, sok-sok miért-et kérdezni, - ezeket én mind így éltem meg, nagyon nehezen jött össze a baba, 2 évet vártunk, így még inkább távolabb vitt az eset attól, hogy valaha anya lehessek... 6 hónapig nem mentem emberek közé, halasztottam az egyetemen, stb, a párom végig mellettem állt, beszélni nem beszéltem, csak gondolkodtam, és rengeteget sírtam. A depresszió felé vezető utamat egy pozitív teszt törte meg, 6 hónappal a műtét után. Azóta lassan másfél éves fiam van, és várjuk a kistestvért... De az elsőt sosem felejtem, szerintem nem is kell, nem is szabad.

Sok erőt kívánok Neked!

2011. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt, el sem bírom képzelni min mehetsz most keresztül.

Nem biztos hogy ha húztad volna még pár hetet jobb lenne a helyzet sőt, hidd el tapasztalat. Én voltam a kislányommal a koraszülött osztályon és nagyon sok anyával találkoztam akiknek a koraszülött babáikkal olyan dolgok történtek hogy attól minden jobb :( Sajnos fültanúja voltam egy beszélgetésnek, mikor a doktornő bejött egy anyukához és azt mondta neki, hogy életben marad a 26 hétre született kisfia, de értelmi és testi fogyatékos lesz a gyerek.

Én az első kislányommal mikor terhes voltam a vetéléstől féltem a legjobban, most a második terhességemnél a koraszüléstől félek a legjobban .

2011. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hetesen volt cx3111 aztán cx2111 volt 24hetesen és 39dik hétig kibírtam!
2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a biztato szavakat,nagyon nehez,de remelem az ido kicsit enyhit a fajdalmamon!
2011. okt. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!