Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mitől indul meg...

Ilyen esetben mitől indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
Nem kísértem a sorsot, csak az orvosi oldala érdekel. : Második baba, első császáros volt.Most 35+5hetesen a doki rövidült méhnyakat,egy ujjnyi külső-belső méhszájat tapintott.Azt mondta,ne éljünk házaséletet, ha nem akarunk koraszülést.Az miért indítaná be?Az orgazmus?A prosztaglandinok?A tornázás? Csak érdekel.Köszi.
2011. okt. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orgazmustól indulhat be!
2011. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor még az önkezűség is gondot okozhat.Na szép.:-)
2011. okt. 19. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a dokim, (itt is puha méhszáj, lent lévő fej...), hogy csak a házasélet tilos, az orgazmus nem. 36 hetes vagyok, kétnaponta orgazmussal(önkezűség), de nem indult semmi...
2011. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Az orgazmustól egyáltalán nem indul be szülés (kivéve nagyon extrém eseteket).

A prosztagladintól indulhat be legfőképp, meg attól hogy ha felér a méhszájig és megbökdösi, esetleg attól ha te végzel olyan mozgást ami megterhelő -guggolva vagy hasizom munkával járót.

2011. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, annak fenállna a veszélye.:-) hát akkor most pihi és várakozás.
2011. okt. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!