Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét koruli kismamák hogy...

30. hét koruli kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Az elokeszuletek hogy allnak?Sokat mozog a babo?En kb 2 hete vettem eszre h maskepp mozog mint eddig.Nem rug eroseket(csak nagyon ritkan)hanem inkabb folyamatosan mozgolodik,neha elegge kellemetlen szinte faj mikor a jobb oldalamon a bordaknal bokdos.Nalatok hogy van?29+4 kismama
2011. okt. 20. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egy nappal járunk csak előttetek. A bébi nekem nem rugdosott nagyokat sosem. Kicsit lusta a szentem. Inkább én is a fészkelődéseket érzem, no meg mikor arrébb tolja a belső szerveimet. Általában este és hajnalban indul neki a dolgainak. Nappal alszik, nyugi van.

Előkészületeket illetve még hiányzik a kiságya, és a pipere dolgai. Egyébként minden megvan, mert szinte mindent örököl a nagytesótól. Szóval erre most szerencsére nem kell olyan nagy gondot fordítanom.

Nektek készen van minden?

2011. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HAt mar nagyjabol igen,mar mostam es vasaltam is a babaruhakat.kisagy,babakocsi par pipere szer is megvan mar.MAjd lassan a tehes csomagot kezdem el keszítgetni.Kisfiu lesz a draga es az elso baba
2011. okt. 20. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Én január 9-ére vagyok kiírva, szóval a 29. hétben járok. Nekünk is a második baba, úgyhogy sok minden nekünk sem kell, mivel örököl a tesótól.

Rengeteget mozog az én picim is, éjjel-nappal, ami nekem elég szokatlan, mert a kisfiamnál ez nem volt jellemző. És éjszaka sokat szenvedek, mert már nem találom azt a pozíciót ami nekem és neki is jó lenne.


Egyébként én nagyon jól érzem magam, habár második terhességként tényleg nem úgy éled meg már, főleg ha van egy 2 éves testvér, aki leköti minden percedet. Egyetlen problémám, hogy nagyon csúnyán kijött a visszér a jobb lábamon, és csak úgy tudok meglenni, ha reggeltől estig brutál erős kompressziós harisnyát viselek.

2011. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! 29 és 2napos vagyok:-). Mindig egy kicsit hozzáteszünk és lassan meg lesz mindene a picinek. Most feesük a szobáját, van már kiságy pelenkázó, babakocsi, ruhák(amiket ki kell mosni, csak még nem tudom, hogy elég csak babaruha öblítő, vagy a mosópor is babáknak való kell, hogy legyen???), hordozó, még pár dolgot azért be kell készíteni. A korházi cuccok is megvannak, csak nem csomagoltm be őket. Kislányom lesz, első baba és nagyon aktív, érdekes, de már most odavan az apukáért:-), mikor meghallja a hangját, rögtön forgolódik, bökdös, egyébként napközben is aktív valamennyire, meg éjszaka is elvan. Tegnap tusoláskor rászóltam, mert majdnem kibökte az oldalamat a könyökével, de amúgy szeretem ha mozgolódik.

Sok boldogságot nektek!

2011. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nektek is Boldog baba várást.Es szerintem igen kell gyerekeknek valo mososzer is,Sensitiv.
2011. okt. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!