Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem a 36. hetet!...

Tegnap töltöttem a 36. hetet! A babám annyira aktiv hogy sokszor megijedek hogy mindjárt kiugrik a pocimból! Ugy hallottam, hogy szülés elött 2-3 héttel már lelassulnak! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is tegnap töltöttem a 36.hetet,és igen nekem is igen aktív:)Néha még fáj is. van akinek belassul,de mint pl.itt is olvastam már, hogy ez nem törvényszerű.Amugy hogy érzed magad?Nekem "csak" a medencém akar szétrobbanni esténként,meg már a séta se megy sokáig:(
2009. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok, az én babóm is elég aktív, igaz, nem annyira mint "kisebb" korában, de azért kiakaszt néha :)

A lassulást inkább arra értik, hogy nem "pörög" össze-vissza, inkább csak kalimpál meg rugdos, tehát a mozgásmintája változik meg. De a rugdosások igen erősek, hiszen olyan pici helyük van már.

Na, a derékfájásról én is tudnék mesélni..seccperc alatt kiakad...de már nincs sok hátra!

Kitartást Nektek!!

2009. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a szülés előtti uccsó esti nst-n 76-szor rúgott a kislányom..a nővérek körbeálltak csodálkozni :)

nem törvényszerű a lelassulás,de sokaknál előfordul.Egyébként készülj:idekint is mozgékony babád lesz,én már 7 hónapja várom a lassulást,de nem jön:)

2009. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!