Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hagyhat nyomot a babamon ha...

Hagyhat nyomot a babamon ha kicsit megegettem a kezem?

Figyelt kérdés
Olaj szokott ra!30 hetes ksm
2011. okt. 20. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ugye viccelsz? :O
2011. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

??????????????

Ez egy babona! Ne viccelj már....

Természetesen nem,NEM hagyhat nyomot.

2011. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben nem a kezeden lévő bőrfelületen hordod a magzatot, nem.
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem, mivel a kezedet égeted meg.

Egyébként ez nem babona:-) Anno a fiammal a hasamat égettem meg(már nagy hasam volt), és bizony a fiam fenekén születésekor ugyanolyan "folt" volt(van), mint amilyen a heg volt a hasamon.

2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet valaki ilyen egyszerű...?
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Erre írják, amit egyik válaszoló írt, hogy VÉLETLEN. Aki tanult biológiát, amit egyébként minden iskolában tanítanak, tudja, hogy fizikai képtelenség. Babona. És a babonákat véletlen egybeesés élteti.
2011. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Atroposz ***** válasza:
17%
Tudom ,hogy kifogtok ezek után röhögni, de a mostoha nagybátyámnak van egy tenyér lenyomat a hátán és annak az a története hogy az apja egyszer jól oda csapot az asszonya hátára.De tényleg egy tenyér lenyomat van a hátán. Aki elhiszi elhiszi aki nem az nem .Vigyázok is....
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem én 20 hetesen elvágtam keresztbe a tenyerem dinnyevágás közben akkor a kislányom tenyerén ott lesz a vágás?Na neeeeeeeee!

Bár akkor a szomszédasszony itt volt és azt mondta hogy töröljem a fenekembe a kezem hogy ne látsszon meg a babán.

Majd egy hónap múlva megírom miután megszületik ok?

:)))))))

2011. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez csak egy babona, nem lesz semmi nyoma a babádon:)
2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

:)

De jó lehet ilyen egyszerűnek lenni, milyen jó lehet, ha a terhességgel kapcsolatban csak ilyesmiken aggódik az ember (mert a többi valós probléma túl bonyolult ahhoz, hogy az ilyen emberek felfogják)

Komolyan irigylem az ilyeneket!

2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!