Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megégettem a pocakomat vasalóv...

Megégettem a pocakomat vasalóval. Fog látszani a babámon belőle valami? Vagy ez hülyeség, hogy rajta is lesz heg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak babona. De azért vigyázz magadra!
2010. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz heg rajta.
2010. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Nem látszódik majd semmi a babán.Ez hülyeség.

Gratulálok!

2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babona, de az öcsém apjának van egy folt a hátán. Az anyja mikor terhes volt vele pont ott ütötte meg magát. Amikor én terhes voltam, anyum mindig azt mondta egyfolytában, hogy vigyázzak magamra és főleg az arcomra. Ezért.
2010. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége. Azért nem egészen hülyeség. Én 3 hós voltam,amikor térdre estem, a lányom a térdén barnafolttal született. Több ilyen esetről tudok (ismerem az anyukát és a gyerekeket is). Az orvosok nem tudják megmmondani,hogy mikor és mitől lehet,ezért tagadják. De ez valóban nagyon ritkán forul elő. A második gyereknél megágettem a karom a sütővel,kb 3 hós voltam akkor is,rajta nem látszik semmi.
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lolol ***** válasza:
31%
Lehet,hogy le fogtok hurrogni,de szerintem ez nem hülyeség.Anyukám megütötte a derekát amikor terhes volt,be is lilult neki.Az öcsémnek a mai napig látszódik az az ütés nyom.Ugyanott van ahol anyámnak volt.Egy ismerősömet terhesen megverte a párja,szó szerint mokkája volt a csajnak,és a gyerekének a mai napig mokka van a szeme alatt.Nem tudnak vele mit csinálni.Az égés nyom nem tudom meg fog e látszani a babádon,de nem hiszem,mert a nővéremnek se látszik a kislányán.Pedig elég keményen megégett.
2010. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, olyan babonának hangzik, és vicces is, de anyukám szerint 9 hónapos terhesen megdobták a nyakát cseresznyemaggal, és én a nyakamon egy piros foltocskával születtem, ami állítólag 3 hét után elmúlt. :)

Amúgy szerintem semmi csúnya és maradandó nem fog látszódni a babádon!

2010. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!