Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen természetes...

6 hetes terhesen természetes ha vannak olyan napjaim h nagyon görcsöl a hasam? Olyan megjön érzés. Duphastont kell szednem.

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt, a hetedik héttől kb két hétig. A hasam alja görcsölt,mint mensi előtt. Nekem is ezt irta föl a doki, a 12 hétig kellett szednem,és sokat kellett pihennem. Most 29 hetes vagyok :) Ha nincs vérzésed ne aggódj. Azért ha nem javul vagy erősebb lesz a fájdalom hivd fel a dokid. Vérzés esetén pedig irány az ügyelet! De addig ne aggódj,pihenj sokat. Boldog babavárást!

2008. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is voltak kisebb gorcseim,es a mindjart megjon erzes kb.10. hetig megvolt.

MEg most is elofordul kisebb szurka,gorcs,de azt mondjak,ez vegig megmarad.

Boldog babavarast kivanok

16 hetes kismama

2008. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!