Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy magasabb a...

Mitől lehet, hogy magasabb a vérnyomásom és érzem, hogy ver a szívem? Normális ez az érzés? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11hetes. Nekem mindig is alacsony volt a vérnyomásom(90-105 max). Most pár hete délelőtt mindig alacsony, du. vagy este felé inkább, 124-127. És érzem is hogy ver a szivem és olyan fura érzés mintha bekávéztam volna, pedig semmi édességet nem eszek és nem iszok semmilyen koffeintartalmú italt.
2009. máj. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo az elso trimeszterben - nagyon-naygon magas volt a pulzusom, majd kiugrott a szivem.olyankor megpihentem picit, aztán elmúlt (nem tudom, a terhesség volt-e, vagy pedig a nyári kánikula). a 3. trimeszterben aztán újra, akkor már a vérnyomásom is magas volt, úgyhogy kaptam gyogyszert.

Szerintem teheti a meleg is. Na meg a terhesség alatt mindenképp megno a pulzus, mert nagyobb a megterhelés a szervezetnek, másképp ver a szív, tobb vért kell pumpálnia, és ezt megérezhetjuk.

2009. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem az elso laborvizsgalatokkal egyutt kardiologiara is kuldtek,ez megnyugtato volt szamomra.
2009. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, mostanában nekem is magasabb a vérnyom, úgy mint neked, és nekem is ilyen erős szívdobogásaim vannak, aztán elmúlik.Nem tudom miért van, lehet ez az időváltozás, szokni kell a szervezetnek ezt a meleget.Remélem csak ez.24 hetes
2009. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!