Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már abortusza...

Akinek volt már abortusza hanyadik héten vették el a babát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak 12 hetesen vették el, mert fejlődési rendellenességet találtak nála :-(
2009. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de most láttam 1 videót és még mindig könnyes a szemem!Pont 1 nő abortusza volt videóra véve!!!Azért nyugtass meg,h nem ti voltatok felelőtlenek,hanem ha szomorú is ,de más oka volt!szörnyű volt istenem!!!a végén az orvos még viccelődött is...egy pénzérmére tette a kezeit és úgy rendezte,mintha fogná azt!!!ne haragudjatok,de ezt nem bírom sírás nélkül!!!!
2009. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Beszúrnád légyszi a linket?! Látni akarom.

És nem,terhes sem vagyok,semmi,csak a videókon már olyan kifejlett babákat mutatnak...hihetetlen :(((((((

2009. máj. 3. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok videon már 20-25 hetes a magzat,valamilyen fejlödési rendellenesség miatt kerül sor abortuszra. Sok rendellenesség csak késön derül ki :(
2009. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nagyon durva, egy masik kerdesnel talaltam. Keptelen voltam vegig nezni...

2009. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a videót képtelenség végig nézni,borzalmas.sokkot kap az ember.. :( Már akinek normális emberi érzései vannnak,bár tudjuk hogy sajnos sokak megrázzák magukat,és tojnak rá. Szegény picuri....azok a csöpp kezek....legalábbis addig tudtam nézni :(
2009. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

uriiisteen:( háát ne haragudjatok, én sem tudtam végig nézni

Szegénykém:'(

2009. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jujjjjjj, ez nagyon durva!!!!kb 5 másodpercig bírtam..

Szerintem ha ezt meglátnák az ok nélküli abortuszra jelentkezők, ha vam egy csepp szívük, nem lenne ennyi abortusz..

Ez nagyon durva volt...:(

2009. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ez szörnyű!!!!!!!!!!!!!! Kár volt megnéznem...Belegondolok, hogy egy kis életet öltek meg...Nagyon durva.
2009. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon durva én se néztem végig
2009. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!