Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteid voltak közvetl...

Milyen tüneteid voltak közvetlen szülés előtt?

Figyelt kérdés
37.hétben vagyok,szúró nyilaló fájásaim vannak alulról.jósló fájásaim már régóta vannak-haskeményedés,rendszertelen fájások,menzi szerű görcsök- de mégis milyen tüneteitek voltak közvetlen előtte?már nagyon izgulok:)
2011. okt. 23. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semilyen.

33 héttől két ujjnyira voltam nyitva.

Kezelték, 2 hét kórház, aztán haza.

Után voltak jóslóim, de csak ritkán.


Szülés előtti este úgy feküdtem le, hogy már megbeszéltük a férjemmel mit fogunk másnap csinálni. Reggel 6-kor fájásokra keltem. Azonnal felültem az ágyban, mert megszoktam korábban,hoyg a jósló fájások testhelyzet változtatásra elmúltak - de ezek nem akartak elmúlni.


Felkeltettem a páromat, mászkáltam, pakolásztam,mértük a fájásokat. Össze vissza jöttek, nem rendszereződtek - de érdekes volt hogy mindegyik másodpercre pontosan 1 percig tartott.

Mivel össze vissza jöttek, lezuhanyoztam,de akkor már úgy szálltam ki a zuhany alól hoyg összerogytam. Itt vált biztossá,hogy szülni fogok. 10-re beértünk a kórházba.


Röviden ennyi, este még nem is sejtettem semmit...

2011. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ezekkel a tünetekkel beindulhat hamarosan, de az is lehet, hogy még 3 hetet töltesz el így. Nem kiszámítható.


Én eddig két gyereket szültem, nálam is volt sok minden, főleg a másodiknál irtó bizonytalan voltam, mindig azt hittem, hogy ez már biztosan az lesz, de aztán nálam mindig a "rendes fájások" jelezték egyértelműen a kezdést, amik nagyon erősek voltak, úgy 10x erősebbek, mint egy menstruációs görcs. (Ja és másodjára még magzatvíz szivárgás is társult mellé)

Kíváncsi vagyok, harmadjára hogy lesz, de arra még pár hónapot várnom kell. :o)


Szép szülést Neked!

2011. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kemény egésznapos,elviselhetetlen derékfájás,este elment a nyákdugó,másnap délben megszületett a fiam.
2011. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem barnás folyásom volt, és mint mielőtt megjön fájt a hasam alja. Ez kb 1 nappal szülés előtt.

2011. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!