Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán megyek 18. heti...

Szerdán megyek 18. heti uh-ra, ha kérem megnézik a baba nemét a II. sz. Nőgyógyászati Klinikán? Ahogy hallom eléggé futószalagszerüen megy a dolog.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kecskeméti vagyok. Most vagyok 28 hetes. Itt is futószalagos az UH, de én is a 18. hetin kérdeztem, hogy nem láják-e, hogy kisfiú-e vagy kislány. És nagyon készségesen megnézték.

Kérdezz rá te is nyugodtan! :)

2009. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 1 hete voltam ott, és tényleg gyorsan letudták a dolgot. Kedves volt a doki és az asszisztens is, de kb. 3 perc alatt megnézett mindent, mi pedig (férjemmel) vártuk, hogy majd valami aranyos kis felvételt/képeket látunk a piciről, de sajnos a fején és a kis gerincén kívül semmit sem bírtunk kivenni a kivetített képből. A papír szerint minden szervét megnézte, lemérte, mi pedig csak pislogtunk, hogy milyen turbó sebességgel és mikor tette ezt vajon meg a doki. De tényleg sok kismama várakozott, így érthető, hogy pörgetik a dolgot.

A kicsi nemére a végén külön rákérdeztünk, így látni sajnos nem láttuk :)

20 hetes kismama

2009. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, Kedves utolsó, Nektek megmondta a nemét? Kár hogy képet nem lehet kérni. :(

Remélem az a 3 perc elég arra hogy alaposan megnézze a Picit.

2009. máj. 4. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok; igen, megmondta, de már amikor felöltöztem, akkor kérdeztem rá, így nem tudta megmutatni, vagy képet adni róla. Mi a 12 hetes UH-ra magánklinikára mentünk, ahol már megmondták, hogy kisfiú, ott videót és képeket is kaptunk róla.

Nyugi, az a 3 perc tutira elég, utánanéztünk a dokinak, és külön szakképesítése van nőgyógyászati uh diagnosztikából! Ahogy szerintem a többi dokinak is, aki ezt a vizsgálatot végzi!

Biztos rendben lesz nálatok is minden, nyugi!

2009. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Akkor előre szólok hogy nézze meg. :) Bízom benne hogy minden rendben lesz!

Sok boldogságot kívánok!

2009. máj. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!