Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amazon terhességi teszt lehet...

Amazon terhességi teszt lehet tévesen pozitív?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném,hogy van már egy kisfiam,aki 2,5éves,rengeteg tesztet csináltam már,de így még nem jártam.

Gyógyszert szedek,már régóta,mert a szülés után pajzsmirigy túlműködésem lett.Megszakítással védekezünk évek óta,nem gond,ha jönne a kistesó,de múlt hónapba 11 napot késett a mensim,soha nem szokott,sok tesztet csináltam,mind negatív lett,majd megjött.Most legutóbb pontosan megjött a mensim,rendes vérzés,5 napig tartott,viszont feltűnt,hogy öklendezek a kávémtól is...

más tünetem nincs,mint annó a kisfiamnál.Tegnap csináltam ezt a tesztet,ilyet eddig nem használtam,de ez 10-es érzékenységű,5 perc után is negatív volt,ma elővettem,és rajta van pirosan,de halványan a második csík,a párom is látja,még fénybe se kell tartani,látszik.Cisztám volt már,akkor tévesen mutatott a gabriel teszt pozit,de eddig sose volt rajta még később se 2.csík,ha nem voltam kismama.Ilyenkor mi van?Volt már így valaki?Rossz a teszt?Ha cisztám lenne nem jött volna meg a mensim,régen késett,persze ismétlek majd másfajta teszttel is,csak tapasztalatok érdekelnének,ha valaki menstruál ha kismama,az milyen erősségű?Bocsi a sok kérdésért,és remélem érthető is voltam,szép estét,köszi ha írtok.


2011. okt. 23. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Namost.

A teszteknek van egy "időhatára", amíg a helyes eredményt mutatják. (ált. 10-15 perc), azontúl a negatív tesztből is lehet pozi, mégsem terhesség. Valószínű ezért láthattál másnap 2 vonalat.

DE.

Ha ennyire kérdőjeles benned a terhesség, akkor első lépésben első, reggeli vizeletből tesztelj, és ami kijön 5-10 perc múlva eredmény, az a valós.

De a leírtakból nem igazán biztatlak, mert ilyen "infokkal" nem túl alátámasztott a dolog.

De ha mégis pozi lenne, akkor 2. lépésben nődokihoz menj.

2011. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon!
2011. okt. 23. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2011. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan úgy van, ahogy előttem írtad. A tesztekre rá is van írva, hogy hány perc után nem a valós eredmény mutatja, és tévesen lehet +.
2011. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!