Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetesen létezik, hogy már...

8hetesen létezik, hogy már látszódik a hasamon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már egy kis hasam 8 hetesen, szorítottak a nacijaim, de ez inkább csak puffadás volt. A 12. hétig a méh még a szeméremcsont mögött van, tehát nem tud kidudorodni.
2011. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem... :) Hiszen még csak pár mm a babád.Nekem 6 hetesen volt 3mm, és 13 hetesen volt 1,5 cm. Szóval a tied valahol a kettő közt van. Esetleg felfújodva lehetsz.

Én nagyon szerettem volna, ha már rögtön látszik rajtam, de sajnos nem így volt. :) Én most vagyok 22 hetes, és kb 2 hete veszik rajtam észre, hogy nagyobb a pocakom. :)

Boldog babavárást..

2011. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolső!


Egy 12 hetes magzat 6-7cm!Szóval nem hinném hogy 1,5 cm volt a babád!


Én 11 hetes múltam, és ma reggelre már túllépte a méhem a szeméremcsontot!Mondjuk második baba!


De 8 hetesen még csak puffadás lehet szerintem!

Én 9+6 voltam mikor uh-n voltam akkor volt 3,27 cm!

Az első lányommal 12+4 voltam aa genetikai uh-n és akkor volt 7 cm!


Nekem kb a 13-14 héttől kezdett vele nőni, és 14 hetesen éreztem az első mozgást is!

2011. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én a harmadikat várom, 6 hetes vagyok és szorítanak a nadrágjaim. Látszik is a pocakom. De ez valóban nem a baba még, nem a méhed, csak puffadás, ami vele jár.
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már pocakom, az első és a második terhességemnél is -de csak a felfújódástól.

Aki érzékenyebb annak a belei rögtön reagálnaka hormonokra, és annyira felfújüódik,hogy valóban pocakos lesz.


Nekem aztán a 10. hétre kisebb lett a hasam mint előtte volt, és a 12-13. héten kezdett el megint nőni, és érdekes módon egész másképp,máshol mint előtte.

2011. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anna 27 ***** válasza:

Elso babat varjuk es en is azt hittem a 8.het korul,hogy nol a hasam es nekem is csak puffadas volt.MOst 11 hetes vagyok, es nincs ugy felfuffadva mint akkor.Szerintem is csak fel vagy puffadva.

Jo babavarast :)

2011. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor meg csak puffadas, a meh kb a 12. hetig a szemeremcsont mogott van, meg annyira kicsi, szoval attol meg nem nagy a pocak.

De magatol a terhessegtol kezdhet noni olyan formaban, hogy az emesztes lelassul, ahogyan minden izmod lustabban dolgozik az elso 12 hetben, ugy az emesztesed is lassabb lehet, puffadhatsz. Ez foleg delutan, este kenyelmetlen, szembetuno.

En peldaul nagyon puffados voltam mindket gyereknel, reggel lapos hassal ebredtem, estere meg ugy ereztem magam, mint egy torok basa, szelgorcsom volt, bogyot is kellett bevennem, mert nagyon fajt a hasam emiatt.

Reggelre pedig megint lapos lett.

A masodik trimeszter elejen meg egyaltalan nem volt hasam meg este sem, mert mar nem is puffadtam, az is elmult.

Egyebkent a puffadas (foleg tobbedik gyereknel) valoban szep nagy pocakot tud csinalni, mert minel erosebb a hasizom, a hasfal, annal jobban megtartja bent a dolgokat, viszont ha gyengebb (egy tobbedik terhessegnel pedig mar ertelemszeruen gyengebb, hiszen mar egyszer/tobbszor kinyult az izom, a bor, minden), igy kevesbe tart.

2011. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 19:31-es! Valóban elírtam, neharagudjatok miatta. Csak emlékezetből írtam, de most megnéztem a papírjaimat:

6. héten: CRL:3mm,

8.héten CRL:15 mm,

12. héten: CRL:56 mm,

14 hetesen: CRL:75 mm,

19 hetesen: BPD: 41 mm,

20 hetesen: BPD: 46 mm,

22 hetesen: BPD: 52 mm... becsült súly: 445 gramm. :)

2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is 8 hetes kismami vagyok.

2 baba és már szó szerint látszik.

De biztos csak puffadás mert reggel semmi hasam nincs estére pedig mindig nagyobb.

2011. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!