Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 5hónapos terhesk...

Létezik, hogy 5hónapos terhesként semmi hasam nincs? = (

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:33
 1/6 anonim válasza:
58%
az 5. hónapban már kéne lennie egy kis hasnak. Tényleg semmi nincs? Egyáltalán elkezdett már fejlődni a baba?
2011. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akiről senki sem tudta, hogy babát vár, már csak akkor mikor menni kellett a kórházba, szóval elképzelhető, pedig az a lány vékony
2011. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idős terhes vagyok, és még nem látszik egyértelműen, idegeneknek nem tűnik fel. Inkább úgy nézek ki, mint aki nagyon bekajált, és felpuffadt :) Pedig elég alacsony vagyok. A babával minden rendben, teljesen megfelelő a mérete, a magzatvíz is normál mennyiségű.

Nagyon sok mindentől fűgg, hogy mekkora a pocak. Lepény elhelyezkedése, hasfal vastagsága stb.

2011. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos vagyok, nem olyan rég indult be a pocaknövekedésem. 5hónaposan éppen hogy volt valami. Simán le tudtam volna tagadni. Ha a babával minden rendbe akkor ne aggódj a pocakméret miatt. Nézd a jó oldalát. Szülés után hamarabb vissza megy a hasad és még talán a csíkokat is elkerülöd:)
2011. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso babamat a 28. het kornyeken lehetett sejteni, marmint aki tudta, hogy terhes vagyok az eszrevette mar addig is, mert figyeltek, de aki nem tudta nem latta rajtam.

A masodik gyerekkel kb a 23. heten kezdett alakulni a pocakom.

En egyebkent vekony vagyok, de magas es sportos. A gyerekekkel nem volt gond, kicsik sem lettek.

2011. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 23 hetes vagyok de még senki nem vette észre rajtam hogy babát várok,sőt ha mondom akkor is csak csodálkoznak és nem akarják elhinni.
2011. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!