Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon mit...

12 hetes ultrahangon mit néznek, és mennyi idő, apuka bejöhet, és csak hasi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnél csak hasi volt, másodiknál hüvelyi is.

Tarkóredőt mérnek, végtagokat számolnak, gondolom a szívet, és a már látható belső szerveket.

Helyfüggő, hogy apuka bemehet-e. Érdeklődj ott, ahová mész.

2011. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam (12+2). Mi nem kérdeztük, hogy bejöhet e apuka? Szerintem ez természetes ha ott van velem. Neki is a legszebb élményei közé tartozik. Általában hasi UH, de hallottam olyat is, hogy valahol ezt még hüvelyin nézik.

Mit néznek: ülő magasság, a két halántékcsont közti távolságot, a tarkóredőt, combcsontot ezt mindegyiket mérik is. Aztán a doki egyből látja, hogy ver e szíve (a párom is látta a doki monitorján, de amit én látok a tv-n azon nem látszik), megszámolják a végtagjait, nézik a csontosodást, ha jó a gép megnézik a köldökzsinórt is, hogy három erű e --> nálunk ez nem volt.

Ezeket tuti!


De van ahol még sok mást is. Ábrázolódik e a vese meg ilyenek. Mi a kórházban most megnéztük egymás papírjait akik máshonnan jöttek. Van ahol sok mást is néznek. DE amiket az elején írtam azokat mindenképpen.

2011. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bejöhetett apuka! (11.ker sztk)Kb 10-max 15 perc volt, de nagyon alapos.

Engem hasi és hüvelyi uh-val is néztek, mert volt terhesség előtt is már jócskán felesleg a hasamon, és így a doki pontosabban látott mindent!

Nekem nézték a nyaki redőt, hogy ábrázolódik e az orra, a lepény kialakult e már, illetve hol; nézték a hólyag telítődéseit, az agyát, gerincét, már amennyire ezeket lehet látni, ja meg persze a szívét is! A nemét is megnézték.

2011. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:

Általában hüvelyi a 12 hetes, nekem is úgy kezdte a doki, aztán mondta, hogy nagyon jól fekszik a hasihoz, ezért azzal folytatta a vizsgálatot. Mindent néznek rajta, ami ilyenkor már látható, a fontosabbak: tarkóredő mérete, orrcsont van-e, a szívet, gerincét megnézik, koponya és hasüreg zártság vizsgálják, végtagokat számolnak, ülőmagasságot mérnek.


38 hkm

2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi sem kérdeztük, hogy bejöhet-e az apuka, természetesnek vettük, hogy ott lesz, mindig jön velem UH-ra :) Nem rugták ki.

Nekem hasi UH volt, a többiek már leírták, hogy miket néznek.

2011. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!