Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, Bárányhimlő és terhesség?

SOS, Bárányhimlő és terhesség?

Figyelt kérdés
Holnaputánra nem vártam a mensit,de a kisfiam közbe bárányhimlős lett,gondoltam akkor inkább ne legyen baba,és bár nem akartam,de vettem tesztet,ami nam első pisiből is pozitív lett halványan,képet teszek fel róla mindjárt.Én már átestem gyerekkorban a bárányhimlőn,ettől függetlenül van félnivalóm?????
2011. okt. 24. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. okt. 24. 14:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta ha már átestem rajta akkor nem lehet semmi baj. Én a barátnőmnél voltam akinek a gyereke az volt és ezért kérdeztem rá. Azóta már megszületett egészségesen. Persze én is átestem már rajta gyerekkoromban.

Amúgy gratula! :)

2011. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nincsen.

Ha az tényleg bárányhimlö volt.

Kérdezd meg anyukádat, ha nem voltak benne biztosak akkor inkább más ápolja a gyereket.

2011. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az előző nem sikerült,talán ez:

[link]


[link]

2011. okt. 24. 14:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,biztosan átestem rajta,100%,van egy nyoma is,a hasamon elvakartam.Csak mégis félek,nehogy baj legyen,az előzményeim ugyanis:Kisfiam 5 év próbálkozás után sikerült,majd 1 éves kora után próbálkoztunk,de csak tavaly sikerült nyáron (kisfiam 5 éves lesz),aminek szörnyű vége lett,fejlődési rendellenesség miatt elvették 13,5 hetesen,azóta most sikerül,1 év múltán ugye,és nagyon félek,hogy baj lehet,nem bírnám ki!!!
2011. okt. 24. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:

1.

egyértelmű pozitiv. :) Nem lesz semmi baj, de azért emlitsd meg a dokidnak hogy megnyugodj! Minden jót!

2011. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam is bárányhimlős lett a terhességem elején.Tőlem biztos ami biztos alapon vért vettek,hogy átestem-e már a fertőzésen.Szerencsére már voltam,így az orvosaim és védőnőm is megnyugtatott,hogy a babónak sem lesz baja:)Nyugodj meg!:)
2011. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Csináltam mégegy tesztet az előbb biztos ami biztos alapon,és hát nemvárt előtt 2 nappal úgy néz ki,hogy igaz,és babát várok :)))))Remélem minden rendben lesz,az előzmények után nem bírnék ki mégegy tragédiát!

[link]

2011. okt. 24. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell felned, ha biztosan voltal mar baranyhimlos, akkor nem lehet gond. A biztonsag kedveert a regi gyermekorvosodat/haziorvosodat felhivhatod, elvileg a kartonokat meg kell orizni. Ha ez megsem menne, akkor kerhetsz vertesztet.


Nalam a 2. babamat varva kozepso harmadban volt ilyen veszely, nekem a kozvetlen munkatarsam lett baranyhimlos. Termeszetesen a lappangasi idoszakban egyutt dolgoztunk, majd pottyos lett es ra 2-3 nappal kesobb en is. Csak eppen nagyobb pottyok, nem holyagosak, de rengeteg es viszkettek. Rajtam kivul a csaladban senki sem, sem a ferjem, sem a fiam.

Anyukam nem emlekezett ra biztosan, hogy voltam-e baranyhimlos, rajtam nyoma nem volt.

Szoval nekem vegul eloszedtek a 12. heten levett veremet (egy bizonyos ideig meg taroljak) es abban neztek meg, hogy van-e ellenanyag. Volt.

A pottyok elmultak, mai napig nem tudom, hogy mi lehetett, de nem himlo, az biztos.

2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem,minden rendben lesz :)
2011. okt. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!