Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességnél lehet...

Hány hetes terhességnél lehet érezni, hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de apró kis mozgásokat érzek. 11hetes terhes vagyok.
2011. okt. 21. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

első terhességnél ált. 18-22hét között, többediknél 14-től..

szerintem még nem a babád érzed...aztán ki tudja:)

2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy azt érzed,de eljön annak is az ideje :)
2011. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem tök változó. Mindenki azt mondja, hogy az első babát csak a 20 hét körül lehet érezni, ha van rajtad egy kis felesleg akkor még később.

Nekem van egy szép kis úszógumim, ehhez képest 15 hetesen éreztem. Persze először azt hittem hülye vagyok, de később amikor határozottabban mocorgott akkor rájöttem, hogy tényleg a babát volt az.

De mondjuk 11 hetesen tényleg elég korai lenne.

2011. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16hetesen éreztem először :)
2011. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár napja valamelyik kérdésnél olvastam egy hölgy válaszát aki azt írta, hogy a második terhességnél már 11 hetesen érezte a babát, először ő is azt hitte, hogy csak "félre érezte", aztán 1-2 hét után már biztos volt benne.
2011. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sumergo ***** válasza:
35%

Na igen, meg volt olyan is, aki a 9. hétben érezte. Ezt inkább nem is kommentáltam, és most sem szeretném....


37+5 hkm

2011. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Első babámat kb a 15-16 héten éreztem. Anyósom persze lehülyézett hogy az nem az mert a sogórnőm is csak a 20. hét után érezte. Aztán mikor 18 hetesen már úgy rugdosott hogy hullámzott a hasam, akkor elhitte. Most a másodikat várom, 15 hetes vagyok, még csak apró jeleket éreztem. Már nagyon várom hogy szétrúgja az oldalamat! :D Persze az első bébinél nagyon pici volt a hasam. Még a szülés előtt sem merték sokat megkérdezni hogy tényleg babát várok e. Mostmeg!! a 12. héttől nem tudom titkolni hogy babát várok! :D De azért az szerintem is korai 11 hetesen. Majd kb egy hónap múlva jön az igazi! boldog babavárást!
2011. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is 11 hetes vagyok és én is érzek valami mozgást mindig egy helyen ha fekszem akkor mégjobban érezni igaz nem ritka de tuti hogy a baba a 2.babámat várom az elsö 14 hetesen mozdult meg és ugyan ezt éreztem mint most
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ritkát akartam irni hanem sürüt:) bocsi
2013. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lyoni ***** válasza:
Én az elsőt 14. hétben éreztem a szemeremcsontnal ilyen csikizos érzést. De azóta nem. Nem tudom ő volt e
2021. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!