Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok. Mit tornazhat...

11 hetes vagyok. Mit tornazhatok? Csinalhatok felulest, hasprest, nem lesz belole gond?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
minek csinálnál?
2008. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hasprést felülést? Szerintem semmiképpen ne.
2008. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bolond ez tuti nem a gyereked a fontosabb
2008. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se.

Olyat ne csinálj, amivel a hasad erőlteted.

2008. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
most a terhességed a legfontosabb és a baba. örülj neki, hogy kismami vagy, van aki egy csomó ideig próbálkozik és nem sikerül neki, Te meg már áldott állapotban vagy. Ennek örülj, és legyetek nagyon boldogok, de ne csinálj olyat, ami a hasadat terheli. Inkább legyél büszke arra, hogy hamarosan látszódni is fog. Majd, ha a baba már nagyobbacska lesz, és előbújt, akkor tornázhatsz.
2008. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én sem értelek. kockás kismami hasat szeretnél?

boldog babavárást

2008. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy kismamatorna videókazit, vagy DVD-t. És az azon lévő gyakorlatokat végezd. Vigyázz magatokra!!!
2008. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag kismamatornát. Hasprést, felülést eszedbe ne jusson!
2008. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rubint Rékára tornáztam régen,ami gyilkos.Most a terhes tornálát csinálom és nagyon óvatos és még a picinek is segít.3része van:1-2-3trimeszter.Hasazást nem szabad.Lábemelések vannak és guggolások.De én csak 2hete nyomom és most vagyok 15hetes.Az elején még vigyázni kellett a vetélések miatt,meg rosszul is viseltem.A vérnyomásom alacsony,annak is jót tesz a torna.Csak akkor csináld ha a hasad nem fáj,nem feszül.Simogasd a torna alatt.Még terápiának is jó és közelebb érzem magamhoz olyankor a picit.Ha a pici is élvezi veled együtt akkor nincs gond.Próbáld ki.
2008. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!