Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tornázhatok Légy bomba jó...

Tornázhatok Légy bomba jó kismama DVD-re akkor is, ha eddig csak a 12 kg-s nagyfiam cipelése volt az egyetlen tornám? 6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, de elöször csak óvatosan kezdd el, és elötte feltétlen kérdezd meg az orvosodat, hogy nincs-e valami ellenjavallata.
2011. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, aki szerint nagyon kemény. Nekem még kevés is volt, pedig nem tornáztam pár éve. Ha óvatos vagy, szerintem nem lehet gond.
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a 12.hét óta tornázok rá minden nap,nem lehet baj.
2011. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Csináld, de ne az első trimeszteres részt, mert az nagyon nehéz, tele van kitöréssel. A 2. vagy a 3. trimeszter tornáját csináld. A 3. a legjobb, mert abban van felsőtest is.

Én egész terhesség alatt a 3.részt csináltam, szerintem az a legjobb.

2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen kezdtem, úgy hogy előtte pár hónapja nem mozogtam (alapvetően mondjuk sportos vagyok). Szerintem egyáltalán nem kemény! Az első pár alkalommal, még úgy csináltam, hogy meg-meg álltam közben, 4-5. alkalommal már megállás nélkül ment. Nyugodtan csináld, és kezd is el mihamarabb, mert a három rész egymásra épül, és úgy ér többet ha mindet csinálod sorban... Nekem egyébként már inkább kevés, de azért nem csinálok mást :)
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, még az előttem szólóra.... nem szoktam beleszólni más válaszokba, de nehogy hallgass rá! Ez a torna orvossal egyeztetve van, és a 3.rész, a 3. trimeszterre való, nem az elsőre. Az elsőben egyáltalán nincs kitörés, csak enyhe guggolások, simán mehet. Egyetlen kitörés sincs benne!!!
2011. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én se szoktam beleszólni más válaszokban, de IGEN! VAN BENNE KITÖRÉS (és most ellenőriztem le magamat is, belenéztem a dvd-be).

Lehet, hogy orvossal egyeztetve van, de aki még életében nem tornázott, az ne a 6.héten kezdje kitörésekkel.

Bocs.

Egy hajdani aerobik oktató.

2011. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az "támadóállásban" guggolás, az nem kitörés. Sok idő eltelhetett mióta aerobic-ot oktattál.... A kitörést, azt azért hívják kitörésnek, mert egyhelyből kilépsz. Szerintem ezen ne is vitatkozzunk, ez egy tény. Mondjuk nem lehettél túl megbízható aerobic oktató, ha azt írod, a 3.részt csináltad az első trimeszterben. Pfffff, az ilyen okosoktól mentsen az ég.
2011. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nyugdíjas aerobic oktató kedvéért:

[link]


Ez a kitörés! Van ilyen a Réka tornában?

2011. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi lennék, hogy szerinted melyik az a gyakorlat a 3.részben, amit ne lehetne megcsinálni az 1.trimeszterben??

A 3.rész a legkönnyebb, a legenyhébb.

Kitörés vagy nem kitörés, akkor is az 1.rész a legnehezebb egy totál kezdő kismamának.

Világ életemben tornáztam, végigtornáztam mindkét terhességemet és a szoptatás alatt is. Két egészséges gyerekem van, és én is az vagyok.


De mindegy, már nem akarok ezen vitatkozni.

Vissza se nézek ide inkább.


Bocs.


Egy nagyon rossz hajdani aerobik oktató, felelőtlen terhes, felelőtlen anya.

2011. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!