Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt honnan kellene tudnom,...

Azt honnan kellene tudnom, hogy mi fog nekem járni (tgyás, gyed, gyes)? És azt, hogy mennyi? Valaki fog szólni mit mikor kell igényelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről a védőnő is tud tájékoztatni.Nekem anno a munkahelyem intézett mindent.Vinnem kellett a terhes kiskönyvemet,amit lefénymásoltak,a születési bizonyítványt.Huuuuu,már régen volt.Viszont ezekről a dolgokról kérdezheted a védőnőt is.Ő is tud segíteni,hol,mikor,mit igényelj.
2009. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha biztosított voltál, akkor jár a Tgyás 6hónapig, utánna a gyed.ez a bruttó fizud 70%-a. két év után pedig a gyes. A szülés után nekem a cég intézi. remélem nem irtam hülyeséget.
2009. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!