Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem valami jó...

Ajánlanátok nekem valami jó könyvet a terhességgel, babákkal, esetleg a legjobb lenne ikrekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a 20. hét körül már be kell feküdnöm a kórházba, és gondolkozom, mivel foglalhatnám majd le magam. EGyébként ha tudtok nem terhességgel kapcsolatos, hanem csak valami könnyed, laza, szórakoztató könyvet ajánlani, azt is szívesen fogadnám.
2009. febr. 8. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Suttogó c. könyv! nagyon jó tanácsok vannak benne!!!
2009. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2009. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem Dan Brown regényeit,Jane Austint,Leslie L. Lavrence-t.Wass Albert egész életművét olvastam,és bátran ajánlom.Épp most Sherlok Holmes regényeket olvasok Sir Artur Conan Doyletól.Ha érdekel az Artur-saga (brit eredet mondák,kicsit más megvilágításban,mint a filmekben)akkor ajánlom Bernard Cornwellt.Hemingway-t is nagyon szeretem ő spanyol polgárháborús és második világháborús regényeket írt,egészen romantikus beütésekkel,és igazán cselekményes,olvasmányos.Ottlik Géza Iskola a határonját is nagyon szeretem.Vagy az eredeti Drakula regény 1800as évek végéről,már többször megfordult a kezemben.Dan Brown írta.Aztán ott van Anne McCarefry(egyáltalán nem biztos,h jól írtam a nevét,de ha rákeresel a könyvek címe alapján ki fogja dobni)sárkányos trilógiája,bár,lehet,h már megjelent a negyedik kötet is.Sárkányének-Sárkánydalnok-Sárkánydobok.Letehetetlen darabjai a fantasy irodalomnak.

Most így előljáróban ennyi:)Jól olvasást.

2009. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ezek nem igazán babás könyvek. :)


Kérdezőnek:

Én ezeket nagyon ajánlom:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az első vicces regény, a másik három nagyon hasznos, sokat olvasgattam mindegyiket.

Van mégegy, ha érdekel, ez minden napra mutat egy 3D-s ultrahang képet: [link]

2009. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Métneki Júlia: Ikrek könyve (II. átdolgozott kiadás)

Fantasztikusan leírja az eetlegesen felmerülő ikres problémákat. Azt hiszem 4-5000 körül van újonnan, interneten lehet rendelni. De ha kell, eladom neked szívesen 2500-ért, nekem már nem kell.

2009. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"EGyébként ha tudtok nem terhességgel kapcsolatos, hanem csak valami könnyed, laza, szórakoztató könyvet ajánlani, azt is szívesen fogadnám."


"Utolsó" vagyok:

Nem csak babás könyvekre volt kíváncsi a kérdező.

2009. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Én is merem ajánlani "A suttogó titkai" című könyvet. Tracy Hogg és Melinda Blau. Én most ezt olvasom, az első könyvet, ebben a csecsemő gondozásáról és neveléséről írnak. Nagyon jó! Van a második könyv, amiben a nagyobb babákról írnak. Ja és van egy kiegészítés. Nekem tetszik ez a könyv! :)
2009. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, érdekel a terhességgel kapcsolatos könyvek is, és más érdekességek is! Mindegyik választ köszönöm, utána is nézek ezeknek a könyveknek. A suttogót már megkaptam ajándékba, már el is kezdtem olvasni. Eddig nekem is tetszik. Ill. van még egy, amit nem tudom, ti ismertek-e: Dr. Spock: Csecsemő- és gyermekgondozása. Én ezt tudom javasolni (eddig még).
2009. febr. 8. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Amit te ajánlottál, azt már másoktól is hallottam. Utána fogok járni, biztos jó könyv.


Akik pedig lepontoztak, mert mertem ajánlani egy nagyon jó könyvet, azoknak üzenem, hogy bocs és többször nem teszem, nehogy valakiknek ismételten szúrja a szemét! :(

16.28-as voltam

2009. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!