Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, terhesség alatt...

Kismamik, terhesség alatt mennyire figyeltek oda az étkezésre? Én megeszem mindent, ami jól esik, amit megkívánok. Nem jelent ez gondot?

Figyelt kérdés
Talán szerencsésebb helyzetben vagyok mint mások, hiszen nekem sem hányingerem, sem rosszulléteim nem voltak, egyszersem hánytam, nem undorodom semmitől. Kávézom is napi egyet, nem árt szerintetek? 23hetes kismami
2009. máj. 4. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 kávétól nem lesz baja. Tényleg szerencsés vagy, hogy nincs hányingered, én sokáig küzdöttem vele.

Azért arra figyelj, hogy gyümit, zöldséget is egyél, egyébként meg ami jól esik!

2009. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt és annyit egyél, amennyit és ami jól esik, de a kerülendő kajákat mellőzd (sushi, nyers tojásos kaják, nyers húsos kaják, stb..).

Kellemes babavárást

Anyuka+7heteske

2009. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszem gyümölcsöt, joghurtot is minden nap. Legalábbis igyekszem. De emellett néha becsúszik egy kis kóla, hamburger, gyros, körömpöri:D, szóval szinte ugyanazt eszem mint terhességem előtt. A babának ez árthat?
2009. máj. 4. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok és mostanában hál'Istennek már nem gyötör a hányinger. És én is eszem mindent. Természetesen zöldséget, gyümölcsöt bőven, de a sültkrumplitól kezdve, a lángoson át, a gulyáslevesig mindent jóízűen fogyasztok. Nameg szedem a vitamint és vastablettát. A súlyom nem igazán gyarapodik. Anyukámnál ez a módszer bevált, 4 egészséges gyereke született. Rem, nekem sem lesz a későbbiekben sem gondom. Megehetsz szerintem bármit, amit megkívánsz, de ne kettő helyett! Csak egy kicsit többet, mint eddig. Ja, s mozogni se felejts el!:-)

Gondtalan babavárást!

2009. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is bármit ehetsz, de én a koffeintől tartok.

Sokan mondják hogy napi 1 kávé OK, de én arra is rászoktam. Azaz ha kimaradt a napi egy, jött a fejfájás.

Szóval én inkább kihagyom, szerintem a baba is rászokik bent, és nem hiszem hogy használ az éppen alakuló szerveinek. Persze sokat segített hogy az első 3 hónapban nem is tudtam rá gondolni.

Kóla ugyanez....

2009. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 22 hetes voltam csutortokon. En is eszek barmit amit megkivanok. Amit persze egyaltalan nem szabad azt nem. Inkabb attol teszem fuggove hogy mit eszek, hogy tudok-e wc-re jarni rendszeresen vagy sem. Ha eszreveszem, hogy nehezen megy akkor lazitok a kajan. Salata, tobb zoldseg, szilvale, levesek.

Igy kb. 5-6 kg-nal tartok hizasban. Es te?

2009. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én mindent megeszek, amit idáig. Kivéve a tatárbeafsteak-et, pedig imádom, de azt ugye nem lehet. Én is híztam, az én mérlegem szerint 5kg-ot. De holnap megyek a védőnőhöz, kíváncsi vagyok az övéhez mérten mennyit. szerintem teljesen átlagos ez az érték.

Boldog babavárást!

2009. máj. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!