Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok véleményt köszi?

Mondanátok véleményt köszi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez szuper babakocsi, nem azt mondom, hogy a legjobb, amit lattam, de nincs ezzel semmi gond.

Eros, strapabiro, nagyon jo minosegu kocsi, egy titi tritonnal ossze sem hasonlitani. A kinezet egy dolog, de amikor az ember tol egy olyat, meg egy ilyet, akkor erzi, hogy mi a kulonbseg. (A titi triton kereke peldaul nehezen fordul, ha nem teljesen sima a talaj, de mar 10 kilos gyerek alatt is kitores gyanus, tudom, mert toltam olyat is, meg erosebb kocsikat is boven, ha mar van viszonyitasi alap, akkor a titi triton nem szamit szupernek, csak elfogadhatonak.)

Az ara sem huzos ennek.

110-ert? Ugyan.

Az a hordozo amit adnak hozza alapban egy 30 ezer forintos cybex hordozo, ami igen jo es megbizhato (4 csillagos a legfrissebb teszteken is). Irjak, hogy adaptert is adnak hozza, nem tudom, hogy melyikre gondolnak, de ha az isofixesre, akkor az is egy 15-20 ezer forintos tetel lenne kulon.

Nem csak sportkocsi, adnak hozza mozest is, a leirasban szerepel.


Szoval ennyi penzert nem draga es nem hiszem, hogy csalodott lennel, ha ezt valasztanad.

2011. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt ti hol latjatok, hogy a mozest kulon meg kell venni?


Mert a megjegyzesben ez szerepel:

Az ár tartalmazza az Aton autósülést, az ülés adaptereket és a mózeskosarat is.

2011. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném meg. Sokszor látom, hogy tolják a gyereket a kocsiban, ilyen kicsi kocsiban, és szegény ott nyomorog benne, mert alig fér el, olyan kicsi. Persze a legnagyobbat sem venném meg, a kettő közt kell találni egy arany középutat. Olcsóbban, sokkal jobb kocsikat lehet venni.
2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!