Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell figyelembe vennem ha...

Mit kell figyelembe vennem ha kismamanacit veszek?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam mekkorát vegyek?
2011. okt. 26. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk próbáld fel! ;)
2011. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogy lehessen állítani a hasrésznél alul-felül a gumit.

Így amikor nő a pocakod, nem fog nyomni.

2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen "tökös" például. Némelyik olyan ronda.
2011. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azokat szeretem, amiben van állítható gumi, illetve a hasamra is fel tudom húzni. Azok, aminek csak a has részén van a széles gumi, mindig leestek rólam.

Én az ilyesmiket szeretem:

[link]

2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

kenyelmes legyen es lehessen allitani a derekan, nekem nem jott be az a fajta aminek fent van gumija /a hasad kozepen fut vegig/, mert ugy ereztem hogy nyomja a babat, sokkal jobb volt az amelyik a hasam alatt tartott es a hasra csak anyag ment /gumi nelkuli/, bar ez konnyebben lecsuszik

sokat nem erdemes venni, mert a 30dik het utan nekem masik meret kellet pedig nem hiztam sokat, 9kg osszesen a 40het alatt

2011. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2ik vagyok.

Az én terhes gatyám olyan volt, mint egy nagyon csipő. Ott is lehetett állítani, aztán az egész hasamon anyag futott végig, majd annak a tetejét is lehetett állítani, Így a babát sem nyomta és le se csúszott.

Ha bp-i vagy én az Ázsiában vettem 6000ért.

2011. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 16hetesen vettem meg őket most a 36.ik hétben is még mindig ezeket hordom,pedig eddig összesen 14kg híztam.
2011. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Pesti vagyok az Ázsiában van kismama üzlet mert még nem láttam vagy sima butikban is árulnak?
2011. okt. 26. 18:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Én még csak a 9. hétben járok,de terhesség előtt felszedtem 6kilót és az összes gatyám kényelmetlen ezért gondoltam,hogy lehet jobban járnék ha már most ilyen gatyót vennék.Vagy még korai?
2011. okt. 26. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hordhatsz már most terhes gatyát, de akkor olyat vegyél, amit csípő részen és a tetején is állítani lehet, hogy később is jó legyen.
2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!