Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám az alacsony...

Hogyan tudnám az alacsony vérnyomásomat beállítani?

Figyelt kérdés
Egyébként 110/80 szokott lenni,de most,hogy 18 hetes kismama vagyok,este,amikor lefekszem lemegy 90/60-ra.Fáj a fejem,és zsibbadnak a karjaim.A kávét nem tudom meginni,mert kihányom.Tud valaki segíteni?Köszönöm!
2011. okt. 26. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el a nőgyógyászodnak, hogy mi a probléma és el fog küldeni belgyógyászhoz. Ott mondanak megoldást. Én éppen a fordítottjával, magas vérnyomással kűzdöttem a terhesség alatt és 2 hetente kellett járnom a belgyógyászatra. Igaz nekem gyógyszert is kellett szednem kb. a 34. hétig, de hátha a te problémádra van más megoldás is!
2011. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem is 90/60 volt a vernyomasom

sok mindent nem tudsz ellene tenni, igyal sokat, a keves folyadektol aki hajlamos ra annak nagyon lemegy a vernyomasa. Mozgasd at a kezed, nyakad, igy egy kicsit serkented a vert az izmokban, ill. en ennyi idosen kezdtem a mamatornat es az ott tanult gyakorlatok sokat segitettek hogy egy kicsit elenkebb legyek, nagyon jott tett fejfajas ellen az esti seta ill. a fittlabdan valo ules, rugozas

2011. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak,és a védőnőnek is.Azt mondták,örüljek neki,hogy nem magas...A kávét ajánlották,napi 2 fél adag.de nem bírom!!!!
2011. okt. 26. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első terhességem alatt is nagyon alacsony volt (90/50)Most a másodiknál is csak már 5 hetes koromtól :( Kávét nem iszom mert a nagyobbat még szoptatom (meg kipróbáltam de hánytam tőle)Így nekem kb van egy 20 perces tornám, amivel naponta legalább 3* serkentem a vérnyomásom!Egy kis aerobic amit ha van időm kedvem egy kis erőstéssel folytatok!

És a sok folyadék nagyon jó!Én kb 4 litert iszok napota (vizet vagy délelőtt gyümilevet)!

Kitartás, mert nemigen fog változni/helyreállni a szülésig!


22 hós kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!