Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok es a...

16 hetes kismama vagyok es a vedonom megmerte a vernyomasomat ami (103/57) es nem mondot semmit! Aggodnom kene?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
miért kéne aggódnod? tök jó
2011. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem mind a három terhességem alatt 90/60, 95/70-es volt a vérnyomásom. A Szülések alatt volt 110/70-es. Jobb az alacsony vérnyomás, mint a magas.
2011. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne aggódnod? Nekem ennél általában alacsonyabb volt,a vége felé ment 100 fölé. Akkor van gáz, ha magas.
2011. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne aggódnod? Az alacsony vérnyomás sosem jelentett problémát:) Ha ájulós vagy,vigyázz jobban magadra. Más hátránya nincs.
2011. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek :) de van mikor nagyon faj a fejem!! volt ojan hogy 3 napig tartott ! ez lehet a vernyomas mijatt?? meg gyogyszert nem szeretnek szedni felek ha artok vele a picinek!
2011. febr. 15. 01:33
 6/8 anonim ***** válasza:
fejfájás lehet magas vérnyomás miatt, de a tied a normális alsó határán van. 100 és 140 között normális
2011. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nincs okod az aggodalomra! Az én vérnyomásom terhesen maximum 80/50 volt, gyakran ennél is kevesebb! A pulzusom pedig 120 fölött nyugalmi állapotban. Nekem erre írtak föl Betalock Zokot, ami normalizálta a magas pulzusomat. A babám pedig makk egészséges!(Hozzáteszem, az én vérnyomásom nem normalizálódott szülés után sem) Hidd el, neked nincs szükséged gyógyszerre, de ha lenne is, többet ártanál vele ha nem szednéd! A babára nincs hatással, ezt több kardiológus is megerősítette amíg a babámat vártam, de a te egészséged is éppen olyan fontos,mint az övé...


Sok egészséget és boldogságot kívánok Neked és gyermekednek:) Könnyű szülést!

2011. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:):):) mar megnyugottam!!:):)::)
2011. febr. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!