Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mikor...

Második terhességnél mikor lehet a babamozgást érezni leghamarabb?

Figyelt kérdés
12 hetes leszek hétfőn, ha Isten is akarja, de tegnap mintha többször is éreztem volna babamozgást. Tudom, hülyeség mert még csak 6cm körül lehet a baba lehetetlen hogy érezzem, de kísérteties volt a hasonlóság.
2011. szept. 23. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Szerintem nem hülyeség: én már a 11. héten úgy éreztem, mintha a pocim egy akvárium lenne, és benne fickándozna egy aranyhalacska.:) Persze nem rúgásokat éreztem, de érzékelhető volt, hogy mocorog.
2011. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is lehetséges.Bár én az első babámat várom és holnap töltjük 12. hetet, ma reggel mégis éreztem valamit. A jobb oldalamon feküdtem, s ugyan nem volt erős, de határozottan éreztem.

Boldog babavárást!

2011. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

12 hetesen már én is éreztem mozogni, ilyen rezgő-kapirgászó érzés volt.

Az első konkrét rúgást, ami tényleg erőteljes volt éppen 15 hetesen éreztem.

2011. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

11+6 hetesen éreztem először a 2. babámat. azokban a napokban még belülről érkező símogatás volt, kb 2 hét múlva váltott rángásokra és gyenge rúgásokra az érzés.

Simán érezhetted őt.

2011. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm szerint lehetetlen, de én többször is éreztem, ma reggel is pl de tegnap nagyon.
2011. szept. 23. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Lehetséges, hogy azt érezted. Én a második fiamat 12hetesen már éreztem. Főleg akkor mikor fürödtem. Befeküdtem a kádba, ellazultam és lehetett érezni, ahogy ficánkol.
2011. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a 2. babámnál a 13. héten éreztem egyértelműen, hogy ő az. szerintem lehetséges.:)
2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat 11 hetesen bizonytalanul,a 13. héten már határozottan éreztem...szóval nem lehetetlen hogy érzed!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: Friss 3gyerkőcös

2011. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!