Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, dolgoztok valamit...

Kismamik, dolgoztok valamit amíg gyesen vagytok?

Figyelt kérdés
Most várom a második babót, de még az elsővel itthon vagyok gyesen és jó lenne valami plussz pénz. Internetes, vagy összeszerelős melóra gondolok.
2011. okt. 27. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezek csak lehúzások, be ne dőlj nekik


Amúgy sincs munka, gondolod majd egy terhes, gyes-en lévő kismamának adnak otthoni munkát

2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is sejtem, hogy mi a helyzet, de jó lenne valami plussz. Egyéb ötlet is érdekel.
2011. okt. 27. 09:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs ötletem én is gyes-en vagyok, 2,5 éves korában nem vettek vissza.

sokan vateráznak, tesz-vesz-eznek

2011. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti szakmám női szabó és március óta mei tai-okat (babahordozó) varrok és a teszveszen, meskán eladom őket. Van, hogy sokat adok el, 15-20-25-db-ot de van, hogy csak 8-10db-ot. Akkor is megéri nekem mert ha csak 15.000.Ft-om van belőle havonta az már nagyon nagy segítség. Csináltam baba ágyneműket is de azt már nem csinálom és a maradék mei tai anyagokat is most feldolgozom még 1-2 hét alatt aztán befejeztem mert 28hetes vagyok itthon van egy 2,5 éves és azért ez meg csak egy fizikai munka akárhogy is nézem. Ideje letennem a lantot. :)

Különben nagyon gondolkozom,hogy ha megszületik a kistesó és egy kicsit nagyon lesz, akkora, hogy tudok mellette is dolgozni akkor használt ruházni fogok szintén a teszveszen. Ezek mind olyanok, hogy kell egy kis befektetés hozzá, Mondjuk 30.000.-40.000.Ft de visszajön az haszonnal kis idő múlva. Persze utána megint bele kell fektetned stb...de ha ügyes vagy és jól csinálod megéri és úgy csinálod ahogy Te akarod és akkor amikor Te akarod, nem vagy hozzákötve senkihez (csak a vásárlókhoz).:). Nézz szét a teszveszen mivel lehetne foglalkozni hátha találsz valamit.

2011. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Vaterára most akarom felrakni saját régi ruháimat, amiket már nem hordok. (van olyan is amit soha nem is hordtam).

Sajnos nem tudok varrni, pedig ez nagyon jó ötlet lenne. Kézügyességgel kapcsolatos dolog, amit már csináltam a gobelin kép készítés. De nem tudom mennyire "kapkodnák" el ha csinálnék képeket.

2011. okt. 27. 10:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Még mindig várok ötleteket! Köszi!
2011. okt. 27. 10:56
 7/14 anonim ***** válasza:
van egy webboltom, oda dolgozgatok, meg neha rendelgetek kinabol ruhakat, es vateran eladom
2011. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Vaterások! Légyszi írjatok, hogy mi a siker titka. Árveréssl értékesítetek vagy fix árral /+ajánlható ár/? Kiemelitek a terméket? Vagy nagyon olcsón kell adni!

Van egy csomó cuccom, amit szivesen felraknék, de hogy kezdjek bele (már teljes jogú felhasználó vagyok), jó lenne reális áron megszabadulni tőlük.

2011. nov. 3. 07:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Én amit direkt eladásra készítek azt csak fix áron adom de a legolcsóbb vagyok (így is bőven megéri), ami a saját holmink csak már kinőttük vagy haszontalanná vált azt általában 1Ft-ra rakom fel (mert sokan csakis azt nézik meg) viszont beállítok minimálárat ill. van amikor fix árat is de azt nem mindig. Az a lényeg, hogy vagy olyan legyen ami különleges nehezen beszerezhető vagy a legolcsóbb legyél. Csak így megy. Eleinte nehéz bármit eladni amíg nincs sok sok pozitív eladásod. Én vagy 2 hónapig tulajdonképpen semmit sem adtam el utána meg nagyon olcsón csak azért, hogy legyen pozim és utána tudtam már haszonra is dolgozni. Nagyon vigyázok, hogy mindig kedves, megértő legyek (akkor is ha már nincs türelmem) és, hogy még aznap vagy legkésőbb másnap postázzak ha megjön a pénz ill. hogy a termék mindig olyan legyen amilyennek leírtam az aukcióban. Ha van hibája nem baj, ha az ára is ennek megfelelő de azt mindig bele kell írni a termékleírásba mert abból csúnya negatívok születhetnek.
2011. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fura, én csak a fix aras dolgokat szoktam nezni :D
2011. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!