Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-20 hetes Kismamik! Hogy...

15-20 hetes Kismamik! Hogy vagytok? Dolgoztok még? Mikor terveztek szabadságra jönni, és mi a munkátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És hány plusz súlyt szedtetek fel eddig?
2010. márc. 2. 15:08
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már megszültem, de hátha segíthetek :)

Én a 36. hétig dolgoztam, "kényelmes" ülő munka volt, irodában. :)Tovább szerettem volna maradni, de még sok dolgom volt. Utólag derült ki, hogy jól tettem,hogy nem maradtam, mert 2 héttel előbb jött a baba.

Nagyon jól éreztem magam, csak a derekam fájt a sok üléstől.

2010. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, az lemaradt, hogy úgy 8-10 kiló pluszt szedtem fel a terhesség alatt. :)
2010. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16hetes vagyok. A nagy melegekben már otthon szeretnék maradni (augusztusra vagyok kiírva, de júliustól már pihit tervezek), mert alapjáraton sem bírom a hőséget. Irodában dolgozom, mint fuvarszervező. Amúgy köszönjük a kérdésed remekül vagyunk. Eddig kb 2kg-t szedtem föl. És Ti hogy vagytok?:-)
2010. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20 hetes vagyok, május végéig szeretnék dolgozni, egyébként július 24 - re vagyok kiírva, de úgy érzem kell előtte a pihenés. Irodai munkát végzek, jogász vagyok, úgyhogy fizikálisan nem megeröltető, egyébként pedig nem most pályázok a kiváló dolgozó címre, inkább a feladataimat megpróbálom ellátni, de már nem igazán vagyok élénk, kezdeményező. Én a terhességem elején vagyis decemberben szedtem fel 2 kg-ot, azóta semmit, pedig nem vagyok vékony (98 kg). Te meddig dolgozol majd? Én már alig várom hogy elteljen ez a bő 2,5 hónap.

2010. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is jól vagyok a babámmal együtt :) Fogalmam sincs,hogy meddig dolgozzak,addig,ameddig úgy érzem,hogy jól esik,de nem tudom,hogy mikor lesz ez a nap,ezért is tettem fel ezt a kérdést,hogy Ti mikor mentek el szabadságra.Továbbra is kellemes babavárást kívánok minden kismamának!
2010. márc. 2. 16:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én 21 hetes vagyok!És őszintén szólva egy kicsit irigykedem,amiért még Ti dolgoztok:)!!!Sajnos 5.hét óta itthon vagyok!Veszélyeztetettel+a munkám is olyan volt,hogy napi 12 órát kellett állnom bolti eladóként!De őszinte leszek szerintem nem annyira jó ám itthon lenni és feküdni!MÁR 7 kilót híztam!A nem mozgás eredménye:(((!De szerencsére nagyon jól vagyunk és a pici lány már nagyon sokat mocorog,ami fantasztikus érzés!!!Boldog,egészséges babavárást kívánok Mindenkinek!!!
2010. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 15. hétben járok, augusztus 27-re vagyok kiírva, és július eleje-közepe tájékán szeretném abbahagyni a munkát. Kozmetikus vagyok amúgy. Egyrészt nem szeretném a vendégeimet cserbenhagyni, másrészt viszont nem tudom, hogyan fogom viselni a hőséget. Nem terhesen elég rosszul tűrtem.

Mindenkinek boldog és egészséges babavárást!

2010. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18:32-es vagyok ismét

Még nem híztam semmit, de nem vagyok vékony, lehet ezért.

2010. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 17 hetes vagyok még dolgozom, én is áruházban 12 órát, de eddig jól bírom, közben egy saját bolt beindításán is rajta vagyunk! Remélem még sokáig fogom bírni, mert nem szeretnék otthon lenni, örökmozgó vagyok! Amúgy nem híztam még, de próbálok oda is figyelni, mert alapból túlsúlyos vagyok! Jó babavárást nektek! Én imádom a meleget, bár lehet pocakosan kevésbé fogom élvezni! Üdv
2010. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!