Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes kapcsolatból megfogant...

3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

Figyelt kérdés

3hete ismerem a fiút, szerelem volt első látásra mindkettőnk részéről,(ez nálam nem jellemző, eddigi párjaimnál nem éreztem ilyen elementáris vonzalmat),eddigi beszélgetéseinkből az derül ki, h nagyon hasonló a habitusunk, értékrendünk, ő jött el velem a dokihoz, örült az eredménynek, én családot szeretnék, erre vágyom, de kicsit gyorsan jött.

Megszakításos-sal védekeztünk, mégis baba lett belőle, azt gondoljuk ez sorsszerű, de félek mit hoz a jövő, nagyon friss az ismeretség még. Ti megtartanátok? Mi van ha elvetetem, együtt maradunk és aztán nem sikerül teherbe esnem,amikor tervezzük? Mi van ha megtartom és aztán nem maradunk együtt? Össze vagyok zavarodva. 29N


2011. okt. 27. 11:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi idős terhességet a doki még nem erősít meg!!!!
2011. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Igen, tartsd meg.
2011. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Mai eszemmel én megtartanám!Anno 10 hónapja (nem 3 hete) voltam a férjemmel,és besikeredett egy terhesség.Párom vállalta volna,én nem mertem,20 éves voltam,nem volt rá garancia,hogy együttmaradunk.Gyógyszer mellett döntöttünk,aminek az eredménye az lett,.hogy az embrió károsodott,de nem lökődött ki,szükség volt az abortuszra.Borzasztó volt.Aztán rá 2 évre összeházasodtunk,na jöhet a baba.Persze,majd 5 év múlva sikerült orvosi segítséggel.Szóval ha nagy a szerelem,és a fiú se bánja,azért gondold át!
2011. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Ja és előző vagyok,látom nem is 20 éves vagy hanem 29!Gondold meg nagyon!!!!!
2011. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd meg!!!
2011. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd meg, de ez a 3 hét nekem sem stimmel...
2011. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

29 évesen azért meggondolandó. 3 hét, 5 hónap, 6 év? Nem mindegy? Garancia semmire sincs. Láttam én már sajnos olyan szép, hosszú kapcsolatot tönkremenni, amiről azt hittem, ez egy életre szól. Példaképként voltak előttem.

Helyetted nem dönthetek. Igaz nem gyerekről volt szó, de mi egy hónap ismeretség után költöztünk össze, ez 3,5 éve volt, azóta házasok vagyunk. Előtte rám is a lassabb tempó volt jellemző, de vele minden más volt.

Tudom a te eseted kicsit komolyabb, hiszen költözni bármikor lehet össze és szét is. Csak azért írtam le, hogy nem minden az idő.

Majd írd meg, hogy döntöttél, remélem megtartod. ;)

2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Én megtartanám!

Nálunk 2 hónap ismerettség után jött a baba, úgy hogy 3 hetet ebből külföldön voltam, nem is találkoztunk. Nálunk is szerelem volt első látásra, én 26 ő 30 volt. Annyira jól kijöttünk, hogy nem is volt nagyon kérdéses, hogy akarjuk e. Szóval mi megtartottuk, összeköltöztünk, azóta összeházasodtunk,és nem mondom hogy minden olyan mint az első pár rózsaszín ködös hónapban, de szeretjük egymást, és jobb apát nem is akarhatnék a gyerekemnek.

Persze a környezetünk nem vette ilyen könnyen a dolgokat, de azóta ők is megbékéltek.

Szerintem nem egy több éves kapcsolat a biztos alap egy babára! Sokk olyanról is lehet olvasni, ahol több éves házasságba jön a baba, a férj otthagyja az anyukát a babával.

Sajnos garancia nincs semmire sem, se egy 3 hetes se egy 3 éves kapcsolatban!

Én a szívemre hallgatnék, persze ha az anyagi háttér megvan egy babához.

2011. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően nagyon klassz dolog, hogy így fogadta a barátod! Pont ezért nem szabad eldobni ezt a mini életet, mert megbánnátok. És valóban: mi van ha emiatt később nem lehet? A lelkiismereti okok miatt meg az egész kapcsolat rámehet később.

Olyan sokan küzdenek babáért, nagy kincs ha jön! Én biztatlak! :)

13 hetes

2011. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

Mi 2,5 hónapja voltunk együtt mikor pozitív lett a tesztem.Rá 2 hétre a doki megállapította hogy 8 hetes a pocaklakó:)Tehát 2 hete voltunk együtt mikor megfoganhatott a baba:)(mindketten 23 évesek voltunk)

Párom nem örült a hírnek,de én megmondtam,hogy mindenképpen megtartom,még ha őt többet nem is látom.Ahogy nőtt a pocakom ő egyre jobban beletörődött és a végére már örült is.Bent volt velem szülésnél is.És most az egyetlen szerelme a lánya:)Immáron 2,5 éve.És úton van a trónörökös is,most vagyok 34 hetes a kisfiúnkkal.

Szóval szerintem tartsd meg mindenképp,főleg hogyha a párod is szeretné.29 évesen már nem gondolkoznék rajta.:)

2011. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!