Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kölesgolyó csak kicsi...

A kölesgolyó csak kicsi méretben létezik, vagy a DM-ben nincs nagyobb? Ha nincs nagyobb, akkor azt már odalehet adni egy 8.5hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
6hónapos kora óta kapja,semmi baja.
2011. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy a buláta is hasonló,csak kis kukac formájú,ha ez szimpibb.De hidd el ügyesek ők :)
2011. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Tudom,hogy ügyesek,mert mindig meglep újabbnál újabb dolgokkal,azt is tudom,hogy én aggodóm túl ezt a darabos étel kostoltatást, csak félek,hogy félrenyel,vagy leakarja nyelni az egész golyót.A nekik való Hipp-es kekszet sem merem neki odaadni...Egyébként tegnap én is láttam olyan "kuki" félét is, lehet, hogy azzal kezdünk.
2011. febr. 5. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
:) Tényleg ügyik.Amúgy elő fog fordulni,hogy betöm egybe egy-egy golyót,vagy kisebb kukacot,de nyugi,ezek nagyon hamar olvadnak a nyáltól.Nem olyanok,mint a mi időnkben divatos "puki"(kukorica) volt,hogy ragadt világba. Próbáld ki,egyél egyet,áztatgasd és megnyugszol,hogy nem lehet baj ;)
2011. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát meglepődnék ha a kölesgolyót bárki is félretudná nyelni, hiszen az azonnal elolvad a szájban a nyál hatására. Mert a gabonagolyót, ami kemény és rágni kell igen, de ezeket a puffasztott izékat biztosan nem.
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!! Nem voltam tisztában azzal,hogy hamar elolvad,mert még nem ettem ilyet, de mostmár tudom! :)
2011. febr. 5. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki, meg fogsz lepődni akkor, mert teljesen elolvad, szerintem nagyon nyelni sem kell.
2011. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖszi,köszi !!!!
2011. febr. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!