Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor tudta meg a babája...

Ki mikor tudta meg a babája nemét? Sima UH vagy 4D-s volt, ami elárulta?

Figyelt kérdés
Persze tudom, ehhez neki is úgy kell pózolnia, hogy látni lehessen.
2009. máj. 5. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima Uh-on voltunk és ott mondta a doki,mert kíváncsi voltam.18-22 hetes lehettem akkor.A 3D-s Uh-on már látszott is,akkor voltam 26 hetes.És tényleg kisfiam született. :))))
2009. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 4D-s volt. 19+4 voltam akkor. Az orvosom később mondta, hogy ő már látta korábban is a 2D-sen, de nem volt biztos benne, ezért nem mondta. A 4D-sen viszont már mi is egyértelműen láttuk, hogy kisfiú. Az a nagy előnye a 4D-s uh-nak, hogy ott a legtöbb dolgot te is látod, nemcsak elhiszed az orvosnak, hogy ott van.
2009. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Sima UH-on mondták először, h talán kislány. 18 hetesen.

Majd utána többször is, aztán a 4D-n is megmutatta magát.

Kislány lett, már fél éves múlt. :)

2009. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én múlt héten voltam 19 hetesen sima UH-on, amikor először meg akartuk nézni a nemét, szabályszerűen odakapta a kis kezét a lába közét. Aztán a második próbálkozásra aztz mondta a doki, hogy kislánynak nézi, de nem 100%. Szóval egyenlőre nem veszek rózsaszín cuccokat:)

Van egy ismerősöm, 3-szor mondták nekik, hogy tuti, hogy kislány, aztán mégis fiuk született. Még nevük sem volt...

2009. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első kettőnél 18 hetesen mondták meg. Az is lett amit mondtak, fiú lány. Most a harmadiknál 12 hetes 4D lányt mondtak, utána fiút. Azóta is fiú, de nem láttuk, mert mindíg elfordul. A doki biztosra mondta, hogy fiú. Majd megláttjuk. 36 hetes kismama
2009. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

mindkét gyerkőcöt a 12hetesen, normál 2d-s uh-on. Egyik már megszületett, másik még pocakbaba. Az elsőnél bejött, kislány lett. Ugyanaz a doki, ugyanazzal a géppel nézte most a picit, és most fiút mondott. már 22hetes vagyok, most is fiút mondott.


Jó gép, jószemű, szakértői szem, és egy nem szégyenlős babuci kell hozzá...és akár a 12hetesen is kiderülhet.

2009. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

20 hetesen mutatta meg magát a lánykám, sima UH-on.:)

25 hetesen mentünk 4D-re, ott is egyértelmű volt a látvány:)

Boldog babavárást:)

2009. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 16 hetesen a genetikán mondták először 99 %-ra, hogy kislányunk lesz. Aztán 19 hetesen, 30 hetesen megint. Én meg már a 4. hét óta tudom...
2009. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima uh-on mindkettőt a 36.héten!Addig bújkáltak:)
2009. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ja, nálunk volt törökülésben a babócánk, meg félig elfordulva, meg összezárt lábakkal, szóval még mindig csak 99 %. Remélem, jól tudom, mert elég sok a rózsaszín cuccunk.
2009. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!