Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van vki itt szintén "célvonalb...

Van vki itt szintén "célvonalban"?

Figyelt kérdés

39/40. héten vagyok, de szinte semmi "bajom" a jóslókon kívül...Van még sorstárs itt?:)

Mit gondoltok, mikor "szülünk"?:)


2011. okt. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! én 39+3 hetes vagyok CX.1000-el. Elvileg november 1-én kellene szülni menni, de nem tudom... Nekem sincs semmi előjele annak, hogy lassan megszületne a lánykám! Nekem a jóslók sem vészesek, a hasam sem keményedik többet és a picikém is sokat mocorog. Én nagyon szeretném, ha már a hétvégén megszületne, mert ha keddig nem indul meg a szülés, be kell menni a kórházba. Nem szeretnék magzatvíz-vizsgálatot, indított szülést... Elég sok "erőm" van még, eltudom látni itthon a dolgokat. Remélem hamarosan már babázhatok. Könnyű szülést!
2011. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi h írtál, "jó "tudni h más is van hasonló cipőben...

Nekem C:1111, de ahogy elkezdtem kinyílni, abba is maradt.

Nálam még az indított szülést se említette meg a doki. És ráadásul 2. baba.....

A teendőket én is el tudom látni, és nagy szerencsém, hogy a fiam nem egy "ördögfióka" :)

Csak már ugye a türelmetlenség..........................

2011. okt. 28. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én november 5 re vagyok kiirva de ugyan azt tudom mondani mint az elsö semmi bajom max annyi hogy nem tudok aludni igy egész nap fárdt vagyok én szeretnék már a jövöhéten valamikor megszülni de az se lenne baj ha ma sikerülne :) kitartás csajok :))
2011. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ja, frontok jönnek-mennek, a kiscsaj a pocimban meg nem akar kijönni... Neked is kis-csaj lesz , kedves 2.?
2011. okt. 28. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a csajok ilyen ragaszkodóak lennének? Nekem első baba,de reménykedek én is a hétvégében. én aludni is tudok:) Kitartást mindannyiunknak!
2011. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39+3 hetes voltam az utolsó, aki nov.1-re várja a babáját:)
2011. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 2. vagyok igen kislàny lesz :) de ma olyan görcsöt kaptam hogy azt hittem menni kell de elmult... :( remélem lassan màr kibujik :))) és nem kell befeküdni a korhàzba mert nem akar kijönni
2011. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, végülis mikor szültetek ?:)

Én 40+3 naposan.Csak kibújt végre!:)

2012. máj. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!