Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szintén kismama...

Szerintetek szintén kismama barátnőmnek elmondhatom amit gondolok, vagy tartsam meg a véleményem?

Figyelt kérdés

én 9 hetes vagyok, ő 6.

volt orvosnál, kérdeztem h mi volt, van e már szivhang stb...

mondta h nem volt uh, csak a 12hetes lesz majd.

nekem ez olyan furi...nem kéne az elején lecsekkolni h jó helyre ágyazodott be a baba, hogy egyáltalán élő magzat van e a petezsákban stb---persze nem szabad rosszra gondolni, d ezek a vizsgálatok pont ezért vannak h ha bármi gond van kiderüljön...legsziveseben mondanám neki h menjen el valahová uh-ra, mert mi van ha...de nem is biztos h megfogadja és lehet h meg is haragszik...vagy nem tudom...csak az ő érdekében. vagy mondjam h ok, a te dokidnál ez a rendszer azt kész...


2011. júl. 25. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen szólnék!!!!!!Mert a 0.vizsgálat nagyon fontos.
2011. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy menjen le, hisz nem véletlenül kellenek ezek a vizsgálatok.
2011. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen szólj neki mindenképp szerintem is. Meg kell nézni, hogy jó helyen van-e a baba. Ezért szerintem nem haragudhat meg.
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És ha nem volt UH, miből állapította meg az orvos a terhességet???

És mivel megy védőnőhöz kiskönyvet kérni?

Bocs, de bennem csak kérdések merülnek föl ezzel kapcsolatban, elég hihetetlen számomra, hogy még csak meg se vizsgálták normálisan...

Mindenképp szólj neki!

2011. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is szólj neki. Nagyon fontos, hogy kiderüljön, hogy egyáltalán méhen belül van e... Az ő érdeke, hogy felkeressen egy olyan orvost aki elvégzi ezeket a vizsgálatokat. Mi 3x voltunk eddig szerdán megyünk a következőre. Még akkor is megvizsgált ultrahanggal amikor meg kellett volna, hogy jöjjön és napok óta pozitív tesztem volt. Mondta, hogy semmit nem fog látni, de megvizsgált, majd közölte, hogy nagyon szurkol, hogy a következő vizsgálaton amikor találkozunk lásson már ott valakit. Sztk-s orvos egy fillért se adtam neki, normális, emberséges és ennyi!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 15 hetes magzat anyukája

2011. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na mivel szomszédok vagyunk átugrottam most és beszélgettünk. ma volt a odkinál, kérdeztem mi volt...mondta h megvizsgálta manuálisan a doki,mondta h meg van nagyobbodva a méhe tehát a baba jó helyen van.ill csináltak helyben egy terhes tesztet.és vizeletet nézett még. ennyi. megkapta a beutalot a védőnőhöz. 4hét mulva megy hozzá ujra akkor kapja majd meg a 12hetesre...

mondtam neki h szerintem el kéne mennie azért egy uhra h télleg minden ok e stbstb...mondta h ááá nem megy...ennél többet nem tehetek...:S

2011. júl. 25. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:
szia.nagynénémmel is ez volt...elment dokihoz de még nem volt szivhang és annyit mondott hogy akkor 12 hetesen kell mennie
2011. júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elvileg ha minden ok, akkor a 12. hetes uh-ig úgysem tudnának mást nézni, csak hogy jó helyen van-e. A 12 hetesen nézik a szerveit, a nyakiredőt stb. De én azért elmennék mindenképp, érdekes, hogy őt nem idegesíti ez. De a lényeg, hogy rendben legyen minden.
2011. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de nekem az ugrott be a leírtak alapján, hogy esetleg a barátnőd nem is terhes csak mondja. Ha jobban érdekelné a dolog elmenne egy másik dokihoz aki csinál uh-t. Nekem 8 hetesen már a másodikat csinálták, és kiderült hogy üres a petezsák, ezért kellene mielőbb mennie, hogy ha gond van az kiderüljön.

Szóval nekem az a véleményem hogy kamuzik, de ne legyen igazam!

2011. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hülye a barátnőd?

én alig vártam hogy mehessek uh és lássam a babát !!!!


érdekes...

2011. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!