Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad szőrtelenítő krémet...

Szabad szőrtelenítő krémet használni a nemi szervünknél terhességben?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt használtam (Weet), nekem a borotvára nagyon begyullad a bőröm, a lábamat borotválom, ott nincsen semmi baj. A gyantától is félek, mert nem szoktam meg, nem most akarok szorongani a kozmetikusnál. Használhatom a krémet fazonigazításra????Már nagyon zavar, eddig nem mertem!
2008. márc. 17. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez jo kérdés!Amit tudok,az az h méreganyag van benne,mivel ugyebár leszedi a szőrt,én pl nem használom ezért.Nekem birja gyanta.Talán a dokit kéne megkérdezni.
2008. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sokan használják még poci szörtelenitésre is én epilálok vagy gyantázok de már régen kezdtem és most egyre jobban fájén is gondolkodom rajta hogy át kéne álni krémre esetleg a weet habot használd ugy tudom az rögtön hat és rögtön lemosható
2008. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen akarod,vagy csak igazításra?
2008. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak igazításra szeretném, de kicsit félek attól, hogy azért ez mégiscsak egy vegyszer. lehet, hogy jkipróbálom a borotvát jó sok sensitive borotvahabbal, attól biztosan nem lesz semmi bajom, maximum behintőporozom ott egy kis körömvirágos, kamillással, hogy nehogy kipattogjak. Érdekes, hogy a hónomat is borotválom, de ott sincs semmi bajom, lehet, hogy csak hozzászokás kérdése!

köszi a válaszokat!!!

2008. márc. 18. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
jajaa, ne használd inkább a krémet. Én is vettem, de pont használat előtt közölték velem, h ne mérgezzem meg a babát..
2008. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Szia! szerintem a legjobb a gyanta! És csak kb 4 hetente kell leszedetni. Én teljes fazon gyantára járok évek óta és csak az első élmény volt ciki. Végig röhögtem kínomban de aztán rájöttem, hogy ez mindennapos a kozmetikusnak. És Ő legalább nő, aki a lábam között matat. (a nőgyógyász ugye általában férfi, én ott sokkal nehezebben oldódtam)De mondjuk az nem árt, ha mindig ugyanoda jársz. Akkor nem kell feszengeni.
2008. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!A gyantától leginkább azért félek, mert még soha nem próbáltam, a fazon dolognál meg olyan érzékeny az ember úgyis, szóval félek, hogy nagyon fog ott fájni, aztán ott várandósan ugrálok meg feszítek!

Inkább a borotva mellett döntöttem, ma megoldom a dolgot!

Mégegyszer köszi mindenkinek!

Jó babavárást!

2008. márc. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!