Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti hogy szőrteleníte...

Kismamik! Ti hogy szőrtelenítetek? Lehet ilyenkor szőrtelenítő krémet használni?

Figyelt kérdés
Nem lesz baj ha krémet használok?Vagy maradjak inkább a jól bevált borotvánál?A gyantát és az epilátort egyáltalán nem bírom.
2011. júl. 17. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Lábra,hónaljra használhatsz krémet. Én csak azért használok borotvát,mert szerintem pénzkidobás..bár lehet egyszerűbb lenne... de nálam akkor kell a krémet használni,mint a borotvát.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,31h.km.

2011. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intim zonában maradj a borotvánál! A krém egy erős vegyszer.
2011. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválok,mint előtte!
2011. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyanta mindenhol, az a legegyszerűbb, és legtartósabb :-)
2011. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a borotvára szavazok. A krém vegyszer szerintem nem tesz túl jót. Én a kórházba is amikor a lányomat szültem vittem a kis borotvámat, aminek van szappancsík a a pengéi körül, így csak víz kellett és hamar megvolt és nem voltam jeti sem. A következőnél aki januárban születik ugyanez lesz!

Boldog babavárást!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 14 hetes magzat anyukája

2011. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!