Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy ha az UH-on fiúnak...

Igaz hogy ha az UH-on fiúnak mondják a babót 'abból' nehezen lehet kislány? Még akkor is ha a 12. heti Uh-on mondták?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Múlt héten voltam egy könyvesboltban, ahol belelapoztam a Csodálatos utazás: a fogantatástól a születésig c. könyvbe. Nem tudom már pontosan, hogy melyik hétnél (13 rémlik, de nem akarok hülyeséget írni), de volt két kép egy-egy babáról, ahol a nemi szervek voltak a középpontban. Háááát, ember legyen a talpán, aki meg tudja őket különböztetni. Leginkább mindkettő úgy nézett ki, mintha vennél egy cuncit pici, lapos, szoros nagyajkakkal és hatalmas csiklóval.


Nem véletlenül mondják, hogy a nemét valószínű csak a 18-20 hét körül tudják megállapítani, ugyanis a fiúk prosztatája 18. hét körül kezd el kialakulni, míg a lányoknál a méh és a hüvely a 20. hét körül.

2009. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínű fiú is marad. Az az egyértelűbb.

Amúgy a megállapítás azon múlik, a dokid mennyire jó UH-s szakember.

De ha 4D-s UH-n voltál, ott még biztosabbra veheted.

2009. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem venném készpénznek a 12.heti UH-t ..hiszen épphogy csak másfelé kezdenek fejlődni akkor a nemiszervek, nagyon jó szeműnek kell lenni hogy pontosan lássa:)

Egy szerencsés 16-17.heti 4d uh, vagy a 18-20.heti "rendes" uh már sokkal biztosabb!!! Nekem a kórházi sima 18.hetin mondták meg hogy egyértelműen fiú (mondjuk az meg egy másik dolog hogy nem kérdeztem, szóval azért mielőtt "lesokkol" megkérdezhette volna akarjuk e tudni:))) de mindegy.)

2009. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

16 hetesen kisfiú volt,elég egyértelműen megmutatta magát-széttette a lábát és a kis popoját mutogatta.aztán 22 hetesen már valószínű h kislány azt mondta a doki.akkor nem mutatta magát annyira de a jelekből mondta.egyébként a kisfiút is elnézheti,mert lehet h csak odalógott valmilye .

majd kiderül.

24 hetes

2009. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek háromszor "váltott nemet" a babája a terhesség alatt: valószínűleg fiú - tuti lány - tuti fiú. Lányt szült.
2009. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát én is ugy vagyok vele,hogy akkor biztos a neme amikor megszületik.De egy jo szakember ha látja a kukiját,azt szerintem nehéz elnézni.
2009. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 4D uh-n ha terpeszt a baba és nem lóg oda semmi akkor nagyon szépen kivehető de nem a 12.héten. 50-50% hogy eltalálja-e, még ne éld bele magad. Nekünk 4D-n 12 hetesen lányt mondtak, a héten megyek (18.hét) ismét és kíváncsi leszek mi lesz. Nem éltük bele magunkat, lesz ami lesz, ígyis-úgyis szeretni fogjuk. De ha marad lány, akkor már talán elhiszem. :)
2009. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 héten azt mondta a doki, hogy kisfiú, a 20 héten majd hanyatt vágtam magam amikor a 4D uh megkérdezték és "hogy fogják hívni a kisfiút" :)
2009. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én kislánynak éreztem de amikor a szonográfus hölgy azt mondta kisfiú egy kicsit megijedtem, nem is gondolkodtam azon, hogy kisfiú is lehet. De így már nem élem bele magam semmibe majd idővel úgy is kiderül:)
2009. máj. 5. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 12.hetin azt mondták kislány lesz...az lett.

Az ismerősömnek szintén a 12.hetin azt mondták kisfiú...kislány lett.

2009. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!