Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszprémben terheléses vércuko...

Veszprémben terheléses vércukor hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Lehet citromlevet vinni, hányszor vesznek vért ( 2x vagy 4x ) , közben el lehet menni?
2009. máj. 6. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Én tavaly voltam:Reggel éhgyomorra kell menni,ásványvizet azt lehet inni decsak tényleg pár kortyot ha nem bírod.Leveszik a vért,utána meg kell inni kb.2dl cukrosvizet(szőlőcukrot neked kell vinni),van ott citromlé lehet bele önteni,utána egy óra múlva megint vérvétel,és rá egy órára megint.Közben el lehet menni sétálni ha van kedved,de pontosan nézd az órát és érj vissza időbe,soron kívül be kell kopogni és be lehet menni.Másnap megvan az eredmény.Remélem tudtam segíteni,nekem ez volt az összes vizsgálat közül a legrosszabb,még most is felfordul a gyomrom ha rágondolok,mert amúgy sem kívántam az édességet a terhesség alatt,de ez....brrr

8hós manó anyuja

2009. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ!

2009. máj. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!