Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél teát a 36....

A málnalevél teát a 36. héttől ajánlják. Ez mit jelent? Betöltött 36. héttől, vagy a 36. hét első napjától?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább betöltött. Ez a tea segít a méhednek apró görcsök kiváltásával edződni a feladathoz, hogy a szülés könnyebben menjen.

Én egyszer túl erős teát csináltam (benne ázott fél napig...), megittam és elindultak apró görcsök, amik két napig mentek (nem fájt, nem zavart), aztán ez átment rendes görcsökbe és végül megszültem :-) Két héttel előbb, de nem bántam! Könnyebb volt a szülés, baba makk egészséges.

Szóval csak az ilyen "balesetek" elkerülése érdekében gondolom, hogy jobb, ha be van töltve az a 36 hét...

2009. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megfogadom a tanácsodat és megvárom még ezt az egy hetet.Köszi a választ!
2009. máj. 6. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy számít-e. Nekem a kórházban minden orvos másképp számolta a heteket. Az egyik szerint a 38. hétben voltam a 40.-ben. Na, akkor azért a nővérkék is összenéztek.

Én túlhordtam a babát, a nődokim szerint a teától, mert izomlazító hatású, ezért nem indultak el a fájások. Ezért nem szabad a végén már magnéziumot sem szedni. Nekem indítani kellett. A másodiknál már nem fogom inni.

2009. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!