Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég múlt el a menszim, de...

Nemrég múlt el a menszim, de azóta is fura apró szurkálásokat érzek a hasam alatt. Ennek ellenére lehet baba? Az ciklus első napjától a málnalevél teát iszom, .

Figyelt kérdés
....ennek már pár napja. Nagyon erős hányingerem van és a szagokra is mintha érzékenyebb lennék. Ez a teától van , vagy esetleg terhesség, álterhességi tünet?
2009. máj. 5. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még megemlíteném, hogy a menszi hatására a mellem ugye megnő, de ennek elmúltával sem ment vissza, amit megint csak furcsálok.
2009. máj. 5. 18:34
 2/4 anonim válasza:
szerintem csinálj textet mert ez nekem is fura..........sok szerencsét és ird meg léccike h mi lett
2009. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
holnap csinálok, mert addig úgysem nyugszok. Nekem is fura, bár tudom minden megtörténhet, többen írták, hogy annak ellenére is megjött több hónapon keresztűl, hogy terhesek voltak, de valahogy az én esetemben úgy vagyok , hogy velem ez nem történhet meg. Én a teára gyanakszom,mert most kezdtem csak el inni. De mindenképp írok az eredményről.
2009. máj. 5. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam és negatív : ( Akkor csak a teára tudok gyanakodni, valami hormonális változást okozhatot? Nem tudni, de baba nincs : (((
2009. máj. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!