Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt már vetélésem (spontán...

Ha volt már vetélésem (spontán és missed is) és most megint terhes vagyok, várjam meg a 6. hetet vagy menjek rögtön orvoshoz? Most vagyok az 5. héten.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt vetélésem és, ha megint terhes lennék, egyből elmennék az orvoshoz.
2009. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt tavaly nyáron Missed AB-m.Én rögtön mentem orvoshoz mihelyst pozitívat teszteltem.Az orvosnak elmondtam,hogy aggódom és megértett,nem nézet rám szemrehányóan.Amíg nem lett az embriónak szívhangja hetente jártam UH-ra.Minden jót kívánok nektek.

25 hetes

2009. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!


Természetesen ez szubjektív vélemény. Nyugodtan menj el nődokihoz , és ő majd tudni fogja, mi a következő lépés. A kézi vizsgálatot annyira nem sürgetném , mert lehet hogy ez egy kicsit "babonás" hozzáállás, de az uh-n úgyis kiderül, hogy mi a baba helyzete ; a kézi vizsgálat meg mégiscsak egy " belenyúkálás". Én úgy 8 hetesen mentem , mert így éreztem jónak, de az ab-ok miatt neked tényleg érdemesebb most már felkeresni a dokit!


1 kismami

2009. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem menj a lehető leghamarabb orvoshoz, főleg, mivel már sajnos volt vetélésed, így az orvos is ennek megfelelően fog majd kezelni téged, szerintem.
2009. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a két missed ab után mondta az orvos hogy rögtön menjek ha pozitív a teszt, írt fel duphastont, de csak később csinált uhát, olyan hat hetesen.Szerintem menj, és valszínű ír fel neked is gyógyszert.Sok sikert.
2009. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, én is igy gondolkodtam egy vetélés után. De remélem, hogy jó dokid van és ha nincs egyből szivhang, akkor nem rémiszt halálra, vagy nem küldd el már egyből operáltatni, hanem vár, ahogyan azt kell. Ebből a szempontból én megfogadtam, hogy a következő terhességemmel, csak 8 hét körül megyek, mert addig csak az én pozitiv energiám vesznek körül. Engem a doki 7 hetesen megijesztett, hogy nincs szivhang és szétidegeskedtem magam és már rámvetette a keresztet. De nekem ezúttal nem volt vérzésem, és éreztem hogy nagyon terhes vagyok, minden létező jel arra mutatott. És most 11. hetes boldog kismami vagyok és a szivhang a 8 hét végén jelent meg, csak lassan fejlődött a kicsi. Sok szerencsét, és nem adni fel!
2009. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja és irj, hogy mi lett!

előző voltam!

2009. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképp menj el amint tudsz dokihoz! Nekem is volt egy spontán vetélésem tavaly, úgyhogy mikor utána megint terhes lettem, egyből elmentem 5 hetesen a dokihoz ő pedig írt is fel utrogestant. Nem is volt eddig semmi baj.

20 hetes kismami

2009. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi "rossz" tünetem, így én is azon filózom, hogy a 6. hétig tuti várok. Az még egy hét. Addig pozitívan gondolkodom és TUDOM, hogy minden rendben lesz. :)))
2009. máj. 7. 08:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, még csak petezsákot látott, azt mondta 4 hetes 3 napos vagyok (ezen meglepődtem, mert a kalkulátorok 5+4 hetesnek tituláltak). Írt fel Duphastont és Utrigestant is, meg vitamint kell szednem és sokat pihenni. 2 hét múlva kell visszamennem. :)
2009. máj. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!