Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettentően izgulok! Ma megyek...

Rettentően izgulok! Ma megyek orvoshoz, nemsokára indulok, de iszonyatosan izgulok hogy mi lesz. Volt már vetélésem, és annyi rosszat olvasni. Félek is. Ti is így voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem még itt vagy! Ne félj! Véletlenek nincsenek. Minden úgy történik ahogy kell neki. Nyugodj meg, ha laknak a pocakodban, neki is az a jó, ha a hordozó anyarakéta nyugodt. Minden rendben lesz. Az a baba biztos azért ment el, mert nem volt elég erős, egészséges.

Drukkolok! Ne izgulj!!!!!!!!

2009. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj feleslegesen!Sajnos nekem is volt egy vetélésem 8 éve,de annak úgy kellett történnie...Bízz Istenben,mert Ő tudja csak igazán,hogy mit miért csinál!Fejet fel,sok sikert!

2009. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Istenem! 6 mm-es és már ver a pici szíve!!!! Elmondhatatlan érzés!!! :):):)
2009. febr. 17. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Remélem megnyugodtál:) Ne stresszelj, mert azzal árthatsz a picinek. Pihenj sokat!

Boldog baba várást!

2009. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én is pont ma voltam uh-n, és az én babóm is 6 mm-es:)
2009. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hát ez szupí! Gratulálok Neked is! :) Hol fogsz szülni? Hogy vagy?
2009. febr. 17. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Hányinger egész nap, ha eszem kicsivel jobb. Amúgy minden rendben, legalábbis bízom benne:) Kecskeméten fogok szülni. Te hol? Tünetek, rosszullétek?
2009. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy csak 6mm és ver a szíve :) Gratulálok Nektek!
2009. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Remélem nem baj ha ide írok. Én csütörtökön megyek dokihoz , akkor leszek 7+2. Nekem is volt már egy vetélésem és én is kimondhatatlanul félek! Nagyon izgulok! Ráadásul mostanában pöttyözöm egy picit halvány barnásan, de szedem a Duphastont, remélem nem lesz baj. Szorítsatok nekem! Olyan jó olvasni, hogy nektek rendben van minden! Ebből is erőt merítek. Gratulálok!

2009. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 2. 6 mm-es vagyok:) Drukkolok neked nagyon! Ne izgulj, nem lesz semmi baj! És te már előrébb vagy 1 héttel:) Nekem is minden nap eszembe jut, de fő a pozitív hozzáállás!!
2009. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!