Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök a mellfájdalomtól,...

Megőrülök a mellfájdalomtól, mit tehetnék? 28hkm

Figyelt kérdés
Nagyon feszül a mellem, iszonyatosan fáj. Megőrülök. Tudom, hogy nő, de már aludni sem tudok tőle. De csak a bal mellem fáj, és folyik az előtejem is(a 20. héttől). Éjjel viszont még csöpögni sem csöpög, csak nappal, de akkor folyik. Reggelente még rosszabb, mint ilyenkor. Felveszem a melltartót, melltartóbetét és egy picit simogatom, akkor elkezd folyni a tej, utána már nem akar szétrepedni, olyankor elviselhetőbb.. Mit tudnék tenni? Ugye ez nem marad így a végéig??
2011. nov. 1. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A meleg vizes zuhany hamarabb megindítja a tejfolyást, talán az segít egy kicsit.
2011. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, igen: melltartó mindig legyen rajtad, de olyan,ami sehol, egy kicsit sem szorít el. (ez szülés utánra is egy jó tanács,segít abban,hogy elkerüld a mellgyulladást - de ehhez tényleg egy nagyon szuper, kényelmes melltartó kell)
2011. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs minden reggel időm meleg vízben fürdeni, ráadásul görcsölök is(szedem a magnéziumot és mégis, de itthon maradhatok még zárt a méhszáj) szóval csak a langyos víz jöhet szóba. Melltartóba meg csak nem aludhatok... Amúgy kényelmesek a melltartóim, nem arról van szó. Egyszerűen csak iszonyúan fáj a mellem...
2011. nov. 1. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne alhatnál melltartóban?

Én minden szülés után is legalább fél évig melltartóban alszom.

2011. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert amiben vas van nem éppen alvásra való, legalább is én nem tudnék benne aludni.
2011. nov. 1. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
ne hordj merevítőset ilyenkor már! vannak kifejezetten terhes/szoptatós melltartók, olyanra kéne átállnod. hidd el, nem kekeckedésből írom, én is megjártam, mellgyulladással, nekem szakember adta ezeket a tanácsokat,azért mertem neked leírni. Szülés után is, a legjobb, ha egy ideig melltartóban alszol, persze olyanban,ami kismamáknak való. Jobbulást!
2011. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Mindenképpen fogok venni, bár tuti, hogy nem a melltartótól szenvedek.:):(

2011. nov. 1. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, hát merevítőset eszedbe ne jusson sem terhesség, sem szoptatás alatt hordani, ha jót akarsz magadnak. :o)


És persze nem attól fáj, de egy rád passzoló pamut melltartó csodákra képes!


Én szülés előtt nem tudtam egy darabig hordani, mert úgy éreztem, a gyomromat irritálja, ami egészen a mellemig felnyomódott, de ez csak pár hét volt a szülés előtt...

2011. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!