Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos bőrfeszülés köldök...

Iszonyatos bőrfeszülés köldök felett, bármi hozzáér megőrülök, mit lehet ezzel csinálni? Repedni fogok?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, második baba és ő nagyobb...a hasam is akkora már mint egy mindenórásnak, nagyon sokat is híztam, és a héten kezdődött nagggyon fájni a bőröm a gyomrom felett...mit lehet ezzel tenni? nem látok csíkokat, előzőleg se lettek, bár akkor nem engedtem ennyire el magam mint most sajnos. (22 kiló eddig :OO)
2011. febr. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Babaolajjal kend be.
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kenjed, ha kell naponta többször!!
2011. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nemcsak a bőr felső rétege feszül, hiába kenem én bármivel, nagyon fáj az egész bőrréteg :(
2011. febr. 19. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is borzasztóan feszül, nagyon hülye érzés,mintha zsibbadna is, de közbe meg mintha már ideg se lenne ott. Én is kenegetem, de semmit nem használ, kicsit ki is repedt. 36 hetes vagyok és 20kg-t híztam eddig, de iszonyatosan nagy a hasam, 32 hetesen 2,5Kg-ra saccolták a kisfiamat, nekem is olyan mintha mindenórás lennék. Nem vagyok egy nádszál, de kövér se, a hasamon a szülés előtt is volt egy kis felesleg, a 20kg-on mindenki le van hülve, mert látszani nem látszik rajtam, egyedül a hasam hatalmas. Én se tudom hol van ez a sok kiló, mert még a régi ruháimat hordom :D

Könnyű szülést és sok egészséget, boldogságot kívánok nektek!

2011. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!