Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy félek. Reggel ota várom,...

Ugy félek. Reggel ota várom, hogy mozogjon a babám de semmi.34-hetes vagyok de eddig olyan aranyosan mozgott most meg semmi. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínü,hogy alszik.

Mozgasd meg egy kicsit.Nyomkodd meg óvatosan a hasadat.

ha ne adj isten nem mozdulna hívdd fel az orvosod.


Biztosan nincsen baj....Nálam is volt ilyen...

2009. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan alszik!Feküdj hanyatt!Esetleg két oldalról megpróbálhatod megmozgatni a hasadat az bizti felébreszti!Nekem uh. előtt ezt csinálta a dokim!Elég erőteljesen ide.oda mozgatta.
2009. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában reggel mozog?

Próbáld ki hogy (ha birod) iszol egy kis kólát, attól egy 20 perc múlva felélénkülnek állítólag. de még csak 8 óra 50 van, valószinű tnyleg csak alszik.

Én mikor reggelente tornáztam a térd-könyök helyzetet se szerette annyira, mindig mozgolódott akkor, helyezkedett, nem tetszett neki.

2009. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jajj, dehogy van. Több oka lehet , hogy a babód nem aktív. Pl. Alszik (elég sokat "tudnak" már ilyenkor...) Másrészt alakul a szabályos ébrenlét-alvás ciklusa. Én már "kiszimatoltam", hogy nálunk kb. 8-9 körül élénkül, aztán hogy anyu reggelizik ő is , majd aluszkál úgy délutánig , aztán este megint virgoncabb :DD

Megértelek, mert én is elég "parázós" kismami vagyok; ilyenkor jó szolgálatot tesz, ha eszel/iszol valamit. Erre beindul majd , érdekli hogy mi történik , milyen hangok ezek ? :) Valaki írta a jégkrémet is , nekem az is bevált :))


37 hetes kismami

2009. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor már belassulnak a babák, nem kell aggódni:) Egyébként ha a picim alszik, sehogy nem lehet felébreszteni, hiába nyomkodom, rázogatom a pocakot:)) Remélem ilyen lesz akkor is, mikor kibújik:)

Ha nagyon aggódsz hívd fel a dokidat. Én vettem szívhang hallgatót, ha nagyon nyugtalanít az egész napos "hallgatás", lefülelem:)

Boldog Pocakosodást!

35+5 hetes km

2009. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!