Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fennáll a koraszülés esélye?...

Fennáll a koraszülés esélye? Nyílhat a méhszáj? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

32+5 hetes vagyok. Pár napja menzesz szerű görcseim vannak. Hosszabb ideig áll fenn, akár fél vagy 1 órán át tart. Néha apró nyilalásokat is érzek. Mitől lehetnek ezek? Bajt jelent, vagy már készül a testem a szülésre? Ezek lennének a jóslófájások???

30. héten zárt volt a méhszáj.


2011. nov. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, nem azt jelenti, hogy nyílik a méhszájad emiatt ne aggódj. Szedd a magne b6-ot vagy magnesii citricit, attól függ mit szedtél eddig.
2011. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Első baba és egy picit megijedtem. MagneB6-ot szedek, nemrég váltottam erre.
2011. nov. 1. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed inkább menj el az orvosodhoz, nehogy mégis nyíljon a méhszáj.

Nekem a 24.hét óta nyitva van a külső méhszáj 1 ujjnyira, aztán a 35.héttől már a nyakcsatorna is 1 ujjnyi volt és még egyben vagyok,holnap kezdem 39.hetet.Szóval attól h nyílik is pihenéssel húzhatod akár a végéig is. Én is szedtem magnézium pezsgőtablettát a 36 .hétig.

2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


nálam ugyanez a helyzet...24. héten napokjg menzesz fájdalmam volt...elmentem a dokimhoz...teljesen zárva voltam... hólyaggyulladás... kaptam antibiotikumot...( augmentin, ezt elvileg terhesek is szedhetik) aztán attól elmúlt...most a 29. hét közepén vagyok,és tegnap este óta megint úgy fáj :(( mondjuk lehet hogy most tágulok, mert elvileg azt mondták most ugrik meg...de azért ma elmegyek a védőnőhöz megnézetni a vizeletet és holnap a dokimhoz...biztos, ami biztos...szerintem tedd Te is ezt...jobb megnyugodni... sok erőt és kitartást Neked!

nekem is első babó és én is nagyon aggódom minden miatt :)

2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől nyitva volt a külső méhszájam, mert görcsölgettem. Magneb6-ot kellett szednem a 37. hétig és persze feküdni. :( De aztán túlhordtam a babámat a 42. héten indították, nem akart kibújni. :)
2011. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!