Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély annak, hogy...

Mennyi az esély annak, hogy valaki menstruáció ellenére terhes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottunk már ilyet, de nem ez az általános. Főleg hogy valaki rendesen menstruáljon. Van aki barnázik, az talán gyakrabban előfordul, de hogy rendes nagy mennyiségű vérrel, nagyon kicsi az esély.
2009. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esélye,én 6 hónapig rendesen menstruáltam!
2009. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót,3napot késett-elötte hónapban pedig 1héttel hamarabb megjött...állandóan hányingerem van,ennék mindig,és átaludnám a napot,1napja sűrűn járok wc-re holott ez egyáltalán nem volt jellemző!De most +jött a nemvárt és olyan furcsa ez az egész,mert az első nap mindig sok szokott lenni,most viszont kevesebb.Most is lehet tesztet csinálni vagy semmi esély a babócára?Te mikor és hogy vetted észre,hogy babás vagy?-2.ik írónak
2009. máj. 6. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan,mert nem voltak tüneteim!Se hányinger se fura érzés,stb... Tesztelj :-)
2009. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)és várjam meg míg lemegy a mensi vagy akár most is tesztelhetek?!
2009. máj. 6. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből nyugodtan tesztelhetsz!
2009. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. szerintem várd meg amig elmúlik. Én 22 éves vagyok, és 3 hónapos voltam maikor kiderült a baba, mert addig rendesen menstruáltam, és nulla jele volt annak hogy én terhes vagyok.Fura de senki nem vette észre, még én magam se. Ugyan ugy ettem, nem voltam kivános, nem voltam finnyás, se hányinger.Semmi.Ilyen szép terhességet kivánok mindenkinek.Szoritok hogy babás legyél:)
2009. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!